realme 125W UltraDART – naładuje 33% baterii 4000 mAh w 3 min.

realme prezentuje technologię 125W UltraDART Flash, czyli super szybki system ładowania. W ten sposób staje się jednym z pierwszych producentów, którzy sięgają po to innowacyjne rozwiązanie. W dobie rozwoju technologicznego, smartfony, szczególnie  modele obsługujące 5G, potrzebują coraz więcej energii, dlatego rozwijanie technologii szybkiego ładowania ma dzisiaj ogromne znaczenie.

125W UltraDART

Niski poziom baterii to przeszkoda dla każdego użytkownika. Ponieważ dokonanie przełomu w zwiększeniu pojemności baterii jest obecnie prawie niemożliwe, szybkie ładowanie stało się najbardziej skutecznym sposobem na zapewnienie długiej żywotności baterii. Dlatego system UltraDART Flash o mocy 125 W ma potencjał by stać się wiodącym rozwiązaniem na rynku.

Tylko 3 minuty na naładowanie 33% baterii  

realme dokłada wszelkich starań, aby dzięki technologii 125W UltraDART Flash rozwiązać problem niskiego poziomu baterii i związanego z tym dyskomfortu. W odróżnieniu od innych sposobów ładowania, rozwiązanie realme skupia się na przywróceniu telefonu do pracy w jak najkrótszym czasie, zamiast skracania całego procesu o 1 czy 2 minuty. Optymalizacja technologii “wskrzeszania” smartfonów pomaga użytkownikom wrócić do pracy w ekspresowym tempie i nie martwić się o żywotność baterii. Dzięki propozycji od realme akumulator 4000 mAh będzie można naładować w 33% w ciągu jedynie 3 minut.

 Jeśli chodzi o pełne naładowanie smartfonu, wyniesie ono zaledwie 20 minut. Powodem, dla którego czas ten nie jest jeszcze krótszy, jest przyszłość komercjalizacji tego systemu i bezpieczeństwo użytkowników. realme ściśle kontroluje temperaturę, upewniając się, że nie przekracza 35°- 40°, ponieważ testuje swoje telefony inteligentnie i bezpiecznie. Jako ciekawostkę można jednak dodać, że bez tej kontroli czas naładowania w pełni mógłby wynieść jedynie 13 minut.

 125W UltraDART Flash dla każdego, czyli system we wszystkich segmentach cenowych

 realme zapowiada, że technologia 125W UltraDART trafi do masowej produkcji i znajdzie zastosowanie zwłaszcza w smartfonach obsługujących sieć 5G. Producent dba o to, aby jego produkty mogły dotrzeć do użytkowników o zróżnicowanych potrzebach, wpisując się również w aktywne tempo dzisiejszego życia, dlatego chce zaproponować wprowadzenie tego rozwiązania nie tylko w swoich flagowych produktach, ale także modelach ze średniej półki cenowej. W ten sposób nowy system będzie dostępny dla szerokiego grona odbiorców, a młodzi użytkownicy nie będą ograniczeni przez barierę cenową.

Jako  marka, skupiająca się na nowych technologiach i stale obecna w życiu młodego pokolenia, realme w zgodzie ze swoim sloganem Dare to Leap (Odważ się Skoczyć), udowadnia,  że jest gotowe jest na innowacyjny skok w technologiczną przyszłość. Oficjalne wprowadzenie technologii szybkiego ładowania 125 W  UltraDART Flash oprócz znacznego skrócenia czasu ładowania akumulatorów o dużej pojemności, zagwarantuje także lepszą jakość użytkowania i zapewni nowe, wyjątkowe doświadczenia.

źródło: realme

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl