T-Mobile – łap voucher ze zniżką 15% na akcesoria Huawei

Idealny smartfon to nie wszystko – na wakacyjne wyjazdy warto wyposażyć się także w niezbędne akcesoria, takie jak power bank, selfie stick czy ładowarka samochodowa. Dlatego w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays T-Mobile oferuje swoim klientom voucher ze zniżką 15% na zakup wybranych gadżetów Huawei. Bonus można aktywować od 17 do 19 lipca, zaś zakupy będzie można zrealizować w sklepie internetowym do 31 lipca.

Spędzając wakacje w Polsce czy za granicą, często wykorzystujemy smartfon z dobrym obiektywem do uwieczniania wspaniałych wojaży. Jednak, aby mieć pewność, że nasze urządzenie będzie się dobrze sprawować, warto zaopatrzyć się w kilka dodatkowych gadżetów. Tutaj z pomocą przychodzi T-Mobile, który oferuje kod zniżkowy, dzięki któremu klienci indywidualni operatora będą mogli zakupić wybrane akcesoria Huawei o 15% taniej.

voucher

W sklepie internetowym producenta (https://consumer.huawei.com/pl/accessories/) można znaleźć m.in. power banki czy praktyczną ładowarkę samochodową, dzięki czemu smartfon będzie zawsze pełen energii. Lekkie i poręczne selfie sticki z opcją trójnogiego statywu pozwolą wykonać idealne zdjęcia – nawet bez szkolenia fotograficznego. Z kolei Idealnie dopasowane etui zabezpieczy telefon podczas podróży, a słuchawki pozwolą zanurzyć się w świecie muzyki lub podcastów.

Dwa sposoby aktywacji rabatu

Tradycyjnie aktywacji promocyjnej oferty T-Mobile można dokonać w weekend – od piątku 17 lipca do niedzieli 19 lipca do końca dnia. Prezent w ramach akcji Happy Fridays skierowany jest do zarówno dla klientów indywidualnych korzystających z abonamentu w T-Mobile (taryfa T, Jump i Rodzina), jak i dla użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) oraz na kartę (taryfy Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy).

Osoby zainteresowane tym bonusem mogą odebrać go w wybrany przez siebie sposób – w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez bezpłatny SMS o treści „HF” na numer 80800. Jeśli użytkownik zdecyduje się na pierwszą opcję, w ciągu 72 godzin otrzyma kod uprawniający do 15% zniżki, a jeśli drugą – wówczas rabat zostanie przesłany poprzez wiadomość tekstową.

Po otrzymaniu vouchera klienci mogą zrealizować go w sklepie internetowym do 31 lipca. Dodatkowe informacje o weekendowych promocjach T-Mobile można znaleźć na stronie www.t‑mobile.pl/pl/HappyFriday.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl