Tapo L510E – nowa smart żarówka od TP-Link

Żarówka Tapo L510E sprawdzi się idealnie dla osób, które chcą stworzyć ciekawy klimat w domu i dla tych, którzy często podróżują. Zarządzanie oświetleniem w domu staje się prostsze, niż się wydaje! Wystarczy mieć pod ręką smartfon lub tablet z zainstalowaną aplikacją Tapo. Dzięki niej możesz zarządzać światłem i dostosowywać jasność w zależności od sytuacji czy pory dnia. Ponadto, dzięki aplikacji możesz śledzić zużycie energii, ustawiać harmonogram czy timer działania żarówki. Tapo L510E nie wymaga innych urządzeń, wystarczy jej sieć bezprzewodowa.

Tapo L510E
Tapo L510E

Atutem żarówki jest możliwość zapisywania wybranych scen. Wystarczy znaleźć idealne ustawienie i zapisać je pod wybraną nazwą. Dzięki temu, każde spotkanie z przyjaciółmi czy wieczór filmowy będzie wzbogacony o idealną oprawę świetlną. Teraz możesz poczuć się niczym w kinie bez wychodzenia z domu. Ponadto, tryb wschodu i zachodu słońca pozwala na to, aby światło włączało lub wyłączało się automatycznie, w zależności od pory dnia.

Dodatkowo, Tapo L510E możesz zarządzać głosowo! Wystarczy zintegrować żarówkę z Amazon Alexa czy Asystentem Google, aby włączyć światło w sypialni, czy zmienić jasność w salonie.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Mając pod ręką smartfon czy tablet nie musisz obawiać się szukania włącznika po ciemku ani przejmować się jeśli zapomnisz wyłączyć światło – żarówka i aplikacja Tapo zapewnia możliwość zarządzania L510E z każdego miejsca i w każdej chwili. Ponadto, dzięki aplikacji będąc na wakacjach z rodziną nie musisz martwić się o nieproszonych gości w twoim domu. Tryb „Poza domem” sprawia, że światło zapala się i gaśnie o przypadkowych porach, co sprawia wrażenie, jakby ktoś z domowników znajdował się w środku. Światła zapalające się w różnym czasie i w różnych pomieszczeniach domu, mogą skutecznie odstraszyć potencjalnego włamywacza.

Konfiguracja żarówki jest banalnie prosta, wystarczy połączyć Tapo L510E z domową siecią Wi-Fi i podążać za wskazówkami w aplikacji, nie potrzebujesz huba ani żadnych innych urządzeń, aby zarządzać oświetleniem gdziekolwiek jesteś. Ponadto, zaawansowana technologia LED, którą zastosowano w żarówce Tapo L510E jest mniej energochłonna niż większość żarówek tego typu, dzięki czemu rachunki za energię będą jeszcze niższe!

Żarówka została objęta 24-miesięczną gwarancją producenta, a jej koszt to nie więcej niż 50 zł.

Więcej informacji na temat Tapo L510E dostępnych jest na stronie internetowej.

źródło: TP-Link

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl