realme C11 – zabawa do 40 dni

realme C11 to niezawodny telefon z niższej półki cenowej, wyposażony w bardzo wytrzymałą baterię o pojemności 5000mAh.

realme C11
realme C11

Seria realme C cieszy się popularnością wśród ponad 13 milionów użytkowników na całym świecie. Najnowsza odsłona czyli realme C11, tak jak pozostałe modele, może pochwalić się najwyższą jakością, pojemną baterią, dużym ekranem oraz bardzo atrakcyjnym wyglądem. Wszystko to czyni C11 idealnym wyborem dla młodych użytkowników ceniących wygodę i rozrywkę.

Dzięki ogromnej baterii 5000 mAh realme C11 może działać do 40 dni w trybie gotowości. Do tego  zapewnia 169 godzin odtwarzania muzyki lub 21 godzin oglądania filmów czy 12 godzin grania. Oprócz żywotności akumulatora bardzo ważne jest również bezpieczeństwo, dlatego w realme C11 zagwarantowano zabezpieczenie baterii wykonane ze stali nierdzewnej.

 Test Realme C3 – dla zwykłych użytkowników smartfonów i graczy mobilnych

Wyposażony w procesor Helio G3, z 6,5-calowym ekranem o proporcjach 20:9, realme C11 zapewnia szerokie pole widzenia i wygodne użytkowanie. Dzięki konstrukcji typu mini-drop stosunek ekranu do obudowy wynosi do 88,7% – tak duży wyświetlacz i świetna jakość obrazu dostarczą doskonałe wrażenia, zwłaszcza graczom. Dodatkowo dzięki podwójnemu tylnemu aparatowi o rozdzielczości 13 MP, realme C11 pozwoli uzyskać efekt bokeh oraz wykonać wyjątkowe zdjęcia w trybie nocnym. Dzięki wymienionym atutom model ten przoduje w segmencie urządzeń z niższej półki cenowej.

Z myślą o młodych użytkownikach, realme zawsze dba o nowoczesny i oryginalny design. Smartfon dostępny będzie w dwóch wersjach kolorystycznych – Pepper Grey i Mint Green..

Więcej informacji na temat cen oraz daty wejścia produktów do sprzedaży pojawi się podczas wideokonferencji, w sierpniu. W tej chwili konkretna data nie jest znana, ale oczywiście jak tylko zostanie ustalona, przekażemy ją dalej.

źródło: realme

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl