realme X50 – 5G dla wszystkich na polskim rynku

realme X50 – 5G to pionier wśród urządzeń obsługujących sieć 5G, z ekranem 120 Hz, procesorem Qualcomm Snapdragon 765G, szybkim ładowaniem 30 W i podwójnym przednim aparatem.

realme X50
realme X50

Najnowszy realme X50, wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 765G, to wiodący model w kategorii urządzeń obsługujących pasma 5G. Technologia Smart 5G zapewnia inteligentne przełączanie pomiędzy sieciami, oszczędzając do 30% energii. Dzięki temu Smart 5G poprawia zarówno szybkość transferu, jak i żywotność baterii, dostarczając najwyższą jakość użytkowania. Co więcej, smartfon umożliwia łączenie się z dwiema sieciami Wi-Fi w tym samym czasie, aby uzyskać bardziej stabilne połączenie, jednocześnie zmniejszając opóźnienia.

Test Realme X50 Pro – świetny flagowiec 5G za przyzwoitą cenę

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Jako pionier szybkości, realme X50 zapewnia nie tylko prędkość 5G, ale także ultraszybką częstotliwość odświeżania ekranu. Zdolny do wygenerowania 120 klatek na sekundę, 6,57-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD+2400×1080 pikseli gwarantuje niezwykłe wrażenia wizualne i płynność przy każdym przesunięciu ekranu.

X50 5G wyposażony został w podwójny przedni aparat 16 MP oraz ultraszerokokątny poczwórny aparat 48 MP, co sprawia, że idealnie nadaje się zarówno do zdjęć selfie, jak i fotografowania krajobrazów czy architektury. Do tego posiada również  najnowszą moc ładowania Flash 30 W, dzięki czemu może być naładowany w 70% w ciągu jedynie 30 minut i w pełni w mniej niż godzinę.

Smartfon dostępny będzie w dwóch wersjach kolorystycznych – zieleni i błękitu

Prezentacja realme X50 5G w Polsce odbędzie się w sierpniu.  W tej chwili konkretna data nie jest znana, ale oczywiście jak tylko zostanie ustalona, przekażemy ją dalej.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl