Alcatel 3X (2020) – 4x aparat i ekaran Vast Display w świetnej cenie

TCL Communication rozpoczyna sprzedaż smartfona Alcatel 3X (2020) w Polsce. Nowy model wyposażony jest m. in. w poczwórny aparat wspierany SI, panoramiczny ekran 6,52” w formacie 20:9, a także wydajny akumulator 5000 mAh. Urządzenie zostało stworzone, aby sprostać codziennym wyzwaniom oraz demokratyzować ostatnie nowinki technologiczne.

Alcatel 3X (2020)
Alcatel 3X (2020)

Nasz najnowszy smartfon, Alcatel 3X (2020) jest przykładem realizacji wizji, którą kieruje się TCL – chcemy, aby najnowsze technologie były dostępne dla jak największej liczby konsumentów na całym świecie” – powiedział David Derrida, Head of Product Marketing Europe w TCL Communication, dodając również, że: „Świadomi użytkownicy smartfonów, którzy cenią fascynujące doświadczenia i chcą być na czasie z pewnością zwrócą uwagę na przystępnego cenowo Alcatela 3X (2020)”.

 POCZWÓRNY APARAT Z SI: uchwyć cenne chwile

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi
Alcatel 3X (2020)
Alcatel 3X (2020)

Ze świetnym poczwórnym modułem fotograficznym, nowy Alcatel 3X (2020) jest gotowy na każdą sytuację. Aparat wiodący 16 Mpix, wspierany algorytmami SI zapewnia doskonałe, żywe zdjęcia. Fizycznie duże piksele matrycy (1,12 μm) sprawiają, że użytkownik może cieszyć się rozbudowanymi funkcjami fotograficznymi również w słabych warunkach oświetleniowych.

Pierwszym aparatem towarzyszącym jest 2 Mpix makro do ostrych, szczegółowych zbliżeń; kolejnym – 2 Mpix służący do rozpoznawania głębi ostrości zapewniając artystyczny efekt bokeh; czwarte oczko to superszerokokątny obiektyw 5 Mpix do fotografowania wspaniałych krajobrazów. Na froncie zastosowano selfie-kamerę z matrycą o rozdzielczości 8 Mpix, która pozwoli na wykonanie zachwycających, pełnych żywych kolorów autoportretów.

Bogate możliwości fotograficzne Alcatela 3X (2020) są dodatkowo uzupełnione technologią SI, która odpowiada za inteligentne rozpoznawanie scen oraz obiektów, a także zaawansowanego dostosowania ustawień, aby uchwycony obraz zawsze wyglądał jak najlepiej. Smartfon identyfikuje 22 sceny – od jedzenia, fajerwerków po śnieg i wschód/zachód słońca – udoskonalając każde ujęcie.

VAST DISPLAY: szerokie spojrzenie

6,52-calowy ekran 20:9 HD+ Vast Display z niewielkim wycięciem wypełnia front Alcatela 3X (2020) w aż 89,04 procentach 1, co przekłada się na doskonały wygląd urządzenia i świetne wrażenia
z użytkowania. Za sprawą połączenia formatu wyświetlacza 20:9 ze wzornictwem inspirowanym minerałami naturalnymi oraz starannym wykończeniem szkłem 2,5D na obu stronach smartfon doskonale leży w dłoni i daje poczucie obcowania ze sprzętem premium.

Test Alcatel 3X (2019) – świetny smartfon, z potrójną kamerą w absolutnie przystępnej cenie

WYDAJNOŚĆ: szybkość, płynność i radość

Potężna bateria 5000 mAh pozwoli użytkownikom Alcatela 3X (2020) cieszyć się funkcjami urządzenia o wiele dłużej na pojedynczym ładowaniu2. Smartfon jest wyposażony również w funkcję ładowania zwrotnego, która pozwala na korzystanie ze smartfona jak
z powerbanku3.

Sercem Alcatela 3X (2020) jest wydajny i energooszczędny ośmiordzeniowy procesor, wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Na pliki oraz aplikacje użytkownika przewidziano 64 GB przestrzeni, którą dodatkowo rozszerzyć można kartami Micro SD o 256 GB. Alcatel 3X (2020) zapewnia satysfakcjonującą płynność dla wymagających gier 3D podczas strumieniowego przesyłania wysokiej jakości multimediów oraz wykonywania innych wymagających zadań.

Alcatel 3X (2020) wyposażony jest również w moduł NFC, który pozwala na płatności zbliżeniowe z użyciem Google Pay oraz kompatybilnych aplikacji bankowych.

Alcatel 3X (2020) dostępny jest w cenie 649 zł, w dwóch wersjach kolorystycznych: zielonej i czarnej.

Specyfikacja Alcatel 3X (2020)

źródło: TCL Communication

***

1 Stosunek ekranu do reszty frontu obliczony przy użyciu metody VA/TP.

2 W porównaniu z Alcatel 3X (2019). Dane oparte na wewnętrznych testach laboratoryjnych. Faktyczny czas działania na pojedynczym ładowaniu uzależniony jest od sposobu użytkowania oraz innych czynników, jak rodzaj zainstalowanych aplikacji, siła sygnału sieci itp.

3 Kabel OTG przeznaczony do ładowania zwrotnego nie jest częścią zestawu sprzedażowego. Standardową wartością ładowania zwrotnego jest 5V 1.3A, lecz może się zmieniać w zależności od użytego kabla OTG.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl