Landlord Go – zostań wirtualnym magnatem w Warszawie, lub gdziekolwiek na świecie

Przechadzając się ulicami swojego miasta zauważasz, że coś się zmieniło. Pośpiesznie wyjmujesz telefon i sprawdzasz listę firm w okolicy. Tak! Są dostępne nowe akcje. Nie zastanawiasz się zbyt długo, bo wiesz, że musisz je mieć! To nie pierwszy raz kiedy w drodze do pracy wpadasz na takie cenne znaleziska. Wszyscy jesteśmy częścią tej wirtualnej mapy. Ponad 3 miliardy telefonów i tabletów używanych na całym świecie każdego dnia pozostawia po sobie wirtualny ślad, a większość tych użytecznych danych pozostaje niewykorzystana. Teraz możesz cieszyć się mieszanką cyfrowego i prawdziwego świata w grze Landlord GO.

Landlord Go
Nearby buildings in geolocation mode.

Landlord Go to zupełnie nowa gra od Reality, która wykorzystuje te cyfrowe „ślady” w ciekawy i ekscytujący sposób, pozwalając graczom na doświadczenie prawdziwego rynku nieruchomości w wirtualnym świecie. Ponad milion graczy już teraz zarządza najbardziej znanymi budynkami i zabytkami na świecie. Jest to pierwsza gra w rzeczywistości rozszerzonej (AR), która wykorzystuje rzeczywiste budynki, prawdziwych ludzi i aktualne ceny, aby zmienić Twoje miasto w pełną akcji grę strategiczną. Jest z kim rywalizować, ponieważ tylko w Warszawie obecnie 19 223 graczy zawiera umowy na wirtualną własność ponad 61 728 nieruchomości.

Codziennie przechadzasz się po swojej okolicy, spoglądając na znajome krajobrazy i budynki. Posiadając je w swoim wirtualnym portfolio możesz je zacząć postrzegać w zupełnie nowy sposób. Niezależnie od tego, czy zaczynasz od małych inwestycji, czy masz wielkie wizje posiadania Pałac Kultury i Nauki w Warszawie lub Empire State Building w Nowym Jorku, wszystko jest w zasięgu twojej ręki w Landlord Go.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi
London 3D map view from game.

Wiesz więcej niż inni o swojej okolicy? Znakomicie! Teraz możesz przełożyć to na duże zyski w Landlord Go. W okolicy otwiera się nowa kawiarnia, która Twoim zdaniem ma szansę stać się następnym Starbucksem? Złóż ofertę jako pierwszy i zacznij pobierać opłaty czynszowe od tłumów czekających za drzwiami.

Korzystając z ogromnej puli danych, w tym szczegółowych informacji o ponad pół miliarda nieruchomości w świecie rzeczywistym, Landlord Go łączy gracza z jego miastem w nowy, ekscytujący sposób, którego nie może zaoferować żadna inna gra.

Gracze mogą zacząć od małego biznesu, kupować na początku lokalne sklepiki, i szybko, dzięki przemyślanym inwestycjom, stać się właścicielami ogromnego imperium[]. Kupuj i sprzedawaj rozmaite posiadłości walcz w licytacjach z innymi graczami, konkurując na ogólnoświatowym rynku nieruchomości bezpośrednio z twojego telefonu.

Real World properties viewed in AR mode via camera feed.

Landlord Go w niezwykle dokładny i precyzyjny sposób odzwierciedla wartości nieruchomości używając między innymi takich informacji jak odległości od centrum miasta czy udogodnienia architektoniczne. Korzystając z rozmaitych danych dotyczących nieruchomości oraz skanów satelitarnych NASA pokazujących emisję światła w nocy, stworzyliśmy jedną z najbardziej realistycznych gier dotyczących obrotu nieruchomościami.

To właśnie realizm odróżnia Landlord GO od innych gier. Za każdym razem, gdy inny gracz odwiedza Twoją posiadłość w życiu rzeczywistym, płaci Ci czynsz w grze. Im więcej osób odwiedza Twoją nieruchomość, tym większą ma ona wartość. Wykorzystując zastrzeżoną technologię AI i platformę danych o nazwie Big Dots, jesteśmy w stanie uaktualniać rzeczywiste dane w aplikacjach obsługiwanych przez urządzenia stacjonarne jak i mobilne.

Tym, co wyróżnia Landlord Go, jest właśnie poziom realizmu, np. budynki w grze mają odpowiednią wysokość , odpowiadającą rzeczywistej. Wykorzystując zastrzeżoną technologię AI i platformę danych o nazwie Big Dots, jesteśmy w stanie uaktualniać rzeczywiste dane w aplikacjach obsługiwanych przez urządzenia stacjonarne jak i mobilne.

Grając konkurujesz z innymi na rynku nieruchomości i obserwujesz jak Twój rosnący majątek staje się imponującym imperium. Na rynku gier nie istnieje obecnie jakakolwiek alternatywa, dająca porównywalny poziom dokładności i rozrywki w połączeniu z realnym światem, jak Landlord Go.

Google Play [Download for Android] or on App Store [Download for iPhone]

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl