Happy Fridays: T-Mobile ma 5 GB dla swoich klientów

W ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays T-Mobile ma tym razem pakiet bezpłatnych 5 GB, który można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” od 24 do 26 lipca.

Szczegóły bonusu

Paczka dostępna w ramach akcji przeznaczona jest dla klientów indywidualnych operatora, czyli użytkowników ofert MIX, na kartę oraz posiadających abonament. Czeka ona na zainteresowanych w aplikacji „Mój T-Mobile” do końca weekendu – od piątku 24 lipca do niedzieli 26 lipca. Aktywacja dodatkowych gigabajtów jest bardzo prosta – w ciągu 72 godzin od zlecenia uruchomienia pakietu klient otrzyma potwierdzenie przyznania prezentu.

Osoby zainteresowane bonusem mogą odebrać go na dwa sposoby – w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści „HF” na numer 80800.

Użytkownicy ofert MIX i na kartę mogą korzystać z dodatkowych 5 GB przez cały tydzień, z kolei abonenci – do końca bieżącego cyklu rozliczeniowego.

Więcej informacji o trwającej promocji oraz innych akcjach Happy Fridays można znaleźć tutaj: www.t‑mobile.pl/pl/HappyFriday.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl