T-Mobile na kartę i MIX – nowa strona doładowań z prezentem

Od dziś klienci na kartę i MIX mogą korzystać z nowej odsłony strony doładowania.t‑mobile.pl, na której czeka na nich również prezent w postaci 10% kwoty doładowania za doładowanie za minimum 25 zł

Nowa strona zapewnia jeszcze prostszą i szybszą obsługę m.in. poprzez nowoczesne kanały płatności, takie jak GPay i BLIK, a także intuicyjny design. Klienci doładują za jej pomocą konto, wykonując zaledwie kilka kliknięć, nawet gdy środki mają wpłynąć na poczet kilku numerów jednocześnie. Portal będzie dostępny całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo po każdym zasileniu klienci bezproblemowo pobiorą fakturę. Strona powstała przy współpracy z Blue Media, które odpowiada za płatności, proces fakturowania oraz realizację doładowań w nowym serwisie.

Jak to działa?

Obsługa całego procesu przebiega wyjątkowo szybko. Wystarczy, że osoba korzystająca z oferty T‑Mobile na kartę oraz MIX wejdzie na stronę www.doladowania.t-mobile.pl, poda swój numer telefonu i wybierze wartość doładowania. To już wszystko – można przejść do płatności. Cały proces przebiega szybko i sprawnie. dzięki czemu klienci oszczędzą cenne sekundy, a także – co ważne – zyskają podarunek w postaci 10% kwoty doładowania za każde doładowanie powyżej 25 zł .

Regulaminy promocji dostępne na stronie www.doladowania.t-mobile.pl.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: