PocketBook Touch Lux 5 – dodatki, modyfikacje, metamorfozy

PocketBook Touch Lux – kolejna, piąta już wersja najpopularniejszego modelu czytnika w ofercie firmy PocketBook jest dostępna w sprzedaży. Szybszy procesor, podświetlenie SMARTlight i aplikacja Legimi na pokładzie – oto czym się wyróżnia.

PocketBook Touch Lux
PocketBook Touch Lux 5

 „Lepsze jest wrogiem dobrego” – ta maksyma stanowiła punkt wyjścia do prac nad nową odsłoną flagowego urządzenia z linii PocketBook Touch Lux. Zatem i wprowadzone zmiany były niewielkie, ale jednak znaczące z punktu widzenia komfortu e-czytania.

Czytniki PocketBook Touch Lux od wielu lat cieszą się uznaniem naszych Klientów. Właśnie dlatego staramy się proponować drobne usprawnienia, a jednocześnie nie modyfikujemy znacząco tego modelu. Sprawdza się, jest ceniony, a zatem zachowujemy tę jakość – mówi Maksym Zhelezniak odpowiedzialny za rozwój działalności firmy PocketBook w Polsce oraz całej Europie Środkowej i Wschodniej.

PocketBook Touch Lux 5

Dodatki, modyfikacje, metamorfozy

 

PocketBook Touch Lux 5 został „doposażony” w funkcjonalności, które trafiły w gusta użytkowników innych modeli czytników tego producenta. W najnowszej wersji urządzenia wykorzystane zostało podświetlenie SMARTlight, które pozwala dowolnie dobrać optymalną dla oczu barwę i temperaturę światła.

Wnętrze tego czytnika kryje wydajny procesor dual-core. Bez zmian pozostają inne parametry: pamięć wewnętrzna, pojemność baterii czy obsługa 19 formatów plików tekstowych. Zainstalowane na urządzeniu oprogramowanie w wersji 6.0 ma w pakiecie aplikację Legimi.

 Czytniki PocketBook, już zwyczajowo, produkowane są z reguły w kilku opcjach kolorystycznych: model Touch Lux 5 będzie dostępny w atramentowo-czarnej i rubinowej obudowie. Sugerowana cena to 529 zł.

źródło: PocketBook

One thought on “PocketBook Touch Lux 5 – dodatki, modyfikacje, metamorfozy

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: