realme ogłasza sukces – popularne modele wyprzedane w jeden dzień

Klienci pokochali wyprzedażowe ceny realme


Z okazji letniej wyprzedaży, realme obniżyło ceny ulubionych modeli swoich produktów. Promocyjne smartfony, w tym flagowce, i akcesoria, takie jak realme Watch czy realme Band są dostępne większości największych sieciach sprzedaży i cieszą się coraz większą popularnością. Podczas Tygodnia Smartfonów zorganizowanego przez x-kom.pl, modele realme 5i i realme 6 wyprzedały się już pierwszego dnia! W ofercie znalazły się 3 modele telefonów, każdy w dwóch wariantach zróżnicowanych pod kątem specyfikacji i dwóch wersjach kolorystycznych.

Test realme 6s – w tym segmencie trudno o konkurencję

W korzystnej cenie wciąż dostępny jest realme X3 SuperZoom – niezwykle wydajny sprzęt o mocnym procesorze doskonałym do gier, świetnym ekranie i dopracowanym aparacie, który poradzi sobie w każdych warunkach. Smartfon, który zadebiutował na polskim rynku w czerwcu tego roku, doczekał się gorącego przyjęcia ze strony mediów branżowych i użytkowników, stając się błyskawicznie jedną z najciekawszych propozycji w swoim segmencie. Duże wrażenie robią parametry i świetny stosunek ceny do jakości, który w czasie wyprzedaży jest jeszcze korzystniejszy.

realme rozpoznawalne na polskim rynku
Marka weszła na polski rynek zaledwie 4 miesiące temu, ale wyniki sprzedażowe jednoznacznie wskazują, że realme zyskuje coraz większą popularność, a klienci darzą ją zaufaniem. Wyprzedanie dwóch promocyjnych modeli w zaledwie jeden dzień świadczy o rosnącej rozpoznawalności producenta, który oferuje klientom najwyższą jakość, nowoczesny design i szeroki asortyment, spełniający najbardziej zróżnicowane potrzeby.

źródło: realme

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: