30 lipca Pizza Hut świętuje Dzień Przyjaźni – jednodniowa promocja

Pizza Hut to marka, która dobrze wie, że w przyjaźni niezwykle ważne są kompromisy, a przeciwieństwa często się przyciągają. Dlatego z okazji Międzynarodowego Dnia Przyjaźni, który przypada 30 lipca, sieć restauracji przygotowała dla klientów coś specjalnego.

Pizza Hut

Pizza Hut od zawsze celebruje wspólne spędzanie czasu w gronie przyjaciół i bliskich. Zimą, co roku, marka organizuje Festiwal Pizzy, a tym razem, świętując Dzień Przyjaźni, klienci mogą skorzystać z promocji na pizzę pół na pół, czyli takiej, gdzie możemy wybrać dwa dowolne smaki na każdej połówce. Średnia pizza pół na pół kosztować będzie 24,99 zł, a duża – 29,99 zł. Na pewno spotkaliście się z sytuacją, w której wybór odpowiedniego smaku pizzy zajmował wam pół wieczoru – pomysł Pizza Hut dogodzi nawet najbardziej kontrastującym gustom smakowym! To propozycja zarówno dla tych, którzy chcą się wybrać w tym dniu do restauracji – w tym również do Pizza Hut Express, ale także dla tych, którzy zamówią pizzę w dostawie do domu lub zabiorą na wynos – pogoda zdecydowanie temu sprzyja! Ważne – promocja będzie obowiązywać tylko w ten dzień.

Uważamy, że Dzień Przyjaźni to idealny moment by docenić, że ma się kogoś wyjątkowego obok siebie, mimo, że gustujemy na co dzień w innych smakach – mówi Jędrzej Skiba, Marketing Communication Coordinator Pizza Hut. – Warto to uczcić, pokazując, że pamiętamy o naszych przyjaciołach. Mamy nadzieję, że nasza propozycja umożliwi wielu osobom udane spotkanie i pyszną zabawę w tym dniu, dlatego też zaangażowaliśmy w promocję wszystkie nasze restauracje w Polsce – dodaje.

To jak, pikantna Hot Pepperoni na pół z łagodną Hawajska, czy może Mięsna z Vege Manią? Jedynym ograniczeniem jest wasza wyobraźnia!

źródło: Pizza Hut

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: