Mi TV 4S 65″ dostępny w Polsce – niedrogi i dobrze wyposażony

Xiaomi zapowiedział wejście Mi TV 4S 65” na polski rynek. Telewizor oferuje jakość obrazu 4K i HDR10+ oraz doskonały dźwięk dzięki obsłudze DTS-HD i Dolby Audio. Urządzenie w cenie 2999 zł będzie dostępne od 31 lipca.

Mi TV 4S
Mi TV 4S 65’’

Mi TV 4S w wersji o przekątnej 65 cali wspiera standardy 4K oraz HDR10+, dzięki czemu obraz jest wyraźny, a barwy dokładnie odwzorowane. Telewizor pozwoli cieszyć się kinowymi doznaniami w domu. Płynność oglądanych scen zapewnia funkcja wygładzania ruchu. Urządzenie wyposażono w dwa głośniki o mocy 10W, które obsługują standard DTS-HD oraz Dolby Audio. Mi TV 4S 65” oferuje szereg rozwiązań dotyczących połączeń, m.in. trzy porty HDMI, trzy porty USB, port Ethernet oraz dwuzakresowe WiFi i Bluetooth 5.0 do podłączenia urządzeń bezprzewodowych głośników, słuchawek i kontrolerów gier. Mi TV 4S 65” pracuje w oparciu o system Android TVTM 9.0, co pozwala na zainstalowanie aplikacji ze sklepu Google Play i korzystanie z funkcji, takich jak Chromecast czy Asystent Google, a ulubione aplikacje streamingowe są w zasięgu ręki.

Mi TV 4S 65” dostępny będzie w cenie 2999 zł. Sprzedaż rozpocznie się 31 lipca, a telewizor będzie można kupić w autoryzowanych salonach Mi Store, na mi-home.pl, mimarkt.pl, mi-store.pl oraz w sieciach Media Expert, Media Markt, RTV EURO AGD i X-kom (online).

Opis techniczny: Mi TV 4S 65″

Mi TV 4S 65” to już kolejna propozycja telewizora od Xiaomi. Od marca na polskim rynku dostępne są także Mi TV 4A 32”, Mi TV 4S 43” oraz Mi TV 4S 55”.

Xiaomi Mi TV

Więcej informacji na temat produktów w Polsce: https://www.mi.com/pl/

One thought on “Mi TV 4S 65″ dostępny w Polsce – niedrogi i dobrze wyposażony

  • 10 sierpnia 2020 o 02:16
    Permalink

    zobaczę co teraz jest w ofercie me jeszcze ale ten tv wygląda na dobrą opcje

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: