Gem4me – wideokonferencje w messengerze

Grupa firm Gem4me MarketSpace uruchomiła funkcję wideokonferencji w messengerze Gem4me.

Możliwość widzenia rozmówców i reagowania nie tylko na ich słowa, ale także sygnały niewerbalne jest jednym z kluczowych czynników udanych negocjacji. Dlatego firmy starają się organizować najważniejsze spotkania osobiście lub w formie wideokonferencji.

15 lipca, zaledwie miesiąc po uruchomieniu rozmów wideo w messengerze Gem4me pojawiły się również wideokonferencje. Może w nich wziąć udział nawet 50 osób. Teraz jest możliwość wyświetlać na ekranie wideo do 6 uczestników – w przyszłości liczba ta wzrośnie.

Usługa jest bezpłatna dla wszystkich użytkowników. Wideokonferencje w Gem4me działają na wszystkich platformach – w przeglądarce, na iOS i Androidzie. Twórcy zwrócili szczególną uwagę na bezpieczeństwo i stabilność komunikacji. Możesz być pewien, że na spotkanie nie dołączy żadna obca osoba i nie zostanie ono w żaden sposób skompromitowane.

Jak działa 5G w T-Mobile w Warszawie? Sprawdziliśmy to.

Obecnie messenger Gem4me jest w fazie testów beta, ale już teraz oferuje użytkownikom funkcje spełniające standardy branżowe: czatowanie, w tym korzystanie z wideo, tworzenie grup i kanałów, przeglądanie wiadomości na różne tematy, możliwość przesyłania plików, wysyłania i przechowywanie naklejek i plików multimedialnych. Messenger ma również unikalną platformę dla chatbotów z interfejsem API otwartym dla programistów zewnętrznych.

Plany zespołu Gem4me obejmują udostępnianie ekranu dla wygodnej współpracy, przekazywanie i rozszyfrowania wiadomości audio oraz kilka ekskluzywnych funkcji związanych z platformą chatbotów.

Messenger Gem4me

Gem4me to bezpłatna aplikacja do natychmiastowego przesyłania wiadomości tekstowych, wideo i audio dla platform iOS i Android oraz w wersji internetowej. Za rozpoczęcie rozwoju obecnej wersji messengera uważa się wydanie natywnej wersji prototypu messengera w 2016 roku. Do tej pory messenger został zainstalowany ponad 12 milionów razy. Messenger jest częścią międzynarodowej platformy usługowej Gem4me MarketSpace, rozwijanej w ramach inwestycyjnego projektu typu venture o nazwie Gem4me Group of Companies.

Źródło: gem4me.com

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: