Konkurs – jak spędzacie wakacje w Polsce

Razem z mPTech, polskim producentem telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych ogłaszamy konkurs fotograficzny dla Czytelników TECHNOSenior. Do wygrania dwa telefony myPhone Rumba 2 i Twist 2.

myPhone (mPTech Sp. z o.o), to krajowy lider w produkcji telefonów klasycznych. Telefony klasyczne z klapką to kultowe rozwiązania, które znają niemal wszyscy. Są lekkie i zgrabne, doceniane przez mężczyzn za pragmatyczność i uwielbiane przez kobiety za swoją czarującą stylistykę. Co więcej, klapka chroni wyświetlacz, a dzięki niej nie ma ryzyka, że telefon trzymany w kieszeni czy torebce przypadkowo do kogoś zadzwoni. Klapka ułatwia też obsługę urządzenia, ponieważ wystarczy ją otworzyć by rozpocząć połączenie i zamknąć, by je zakończyć. W efekcie z powodzeniem sprawdzą się zarówno u mężczyzn jak i kobiet.

wakacje w Polsce

Dla większości Polaków pandemia COVID-19 oznacza zmiany w planach wakacyjnych. Spośród wielu sektorów gospodarki turystyka – bo o niej mowa – zmienia się na naszych oczach i prawdopodobnie już nigdy nie będzie taka sama, szczególnie w globalnej skali. Jedno jest pewne – po długim okresie zamknięcia Polacy na dobre otworzyli się na krajowy wypoczynek i są spragnieni wakacyjnych atrakcji. A jak Wy spędzacie wakacje w Polsce? Chcemy ją zwiedzić z Wami, a najciekawsze pomysły nagrodzimy jednym z telefonów myPhone Rumba 2 i Twist 2.

Nadsyłajcie kreatywne zdjęcia z opisem, gdzie zostało zrobione (oceniane będą tylko te z miejscami w Polsce i z datą lato 2020) i wygrajcie jeden z telefonów myPhone Rumba 2 i Twist 2.

Jak telefony wypadły w użytkowaniu? Zapraszam do recenzji: Test myPhone Rumba 2 i Twist 2 – niebanalne telefony z klapką

Zasady konkursu:

 Od 01.08 do 28.08.2020 do godziny 24:00, do Facebooka, lub i Instagramu serwisu TECHNOSenior można wrzucać swoje najlepsze prace o tematyce związanej z hasłem: „Jak spędzacie wakacje w Polsce” –  zrób zdjęcie z datą i opisz miejsce, w którym  zostało zrobione.

Każdy uczestników może wrzucać nieograniczoną ilość zdjęć.

Jak wziąć udział w konkursie?

 1. Polub stronę Facebook TECHNOSenior, lub stronę na Instagramie technosenior2018 – nie jest to obowiązkowe.
 2. Dodaj oryginalne zdjęcia wykonane w tym roku.
 3. Zdjęcie należy wrzucić w komentarzu pod postem konkursowym lub na Instagramie (z tagiem #fototechnosenior oraz oznaczeniem na zdjęciu konta @technosenior2018 (Konto musi być publiczne))
 4. Zdjęcia można także wysyłać na adres konkurs@technosenior.pl
 5. Pod zdjęciem umieść komentarz na temat zdjęcia oraz informację kiedy je wykonano.
 6. Miło nam będzie jak zaprosisz znajomych do zabawy. Możesz to zrobić np. poprzez udostępnienie postu konkursowego.

Życzymy powodzenia!

 • Czas trwania konkursu od 01.08 – do 28.08.2020. Wyłonienie zwycięzców nastąpi do 06.09.2020 br.
 • 10 najlepszych zdjęć, wybranych przez Redakcję TECHNOSenior zostanie wysłanych, do firmy mPTech, celem wyłonienia dwóch laureatów.
 • Nagrodą w konkursie są dwa telefony myPhone Rumba 2 i Twist 2, po testach redakcyjnych
 • Organizator nie jest odpowiedzialny za niedostępność Konkursu wskutek problemów z przesyłaniem danych, ani też nie gwarantuje, że strony sieci Web będą wolne od zakłóceń lub błędów. Organizator nie bierze odpowiedzialności za jakąkolwiek utratę danych lub uszkodzenia podczas lub po transmisji.

Uwaga:

 1. Jeden uczestnik może otrzymać tylko jeden telefon.
 2. Redakcja zapewnia sobie możliwość dodania kolejnych nagród dla kolejnych miejsc w trakcie trwania Konkursu.
 3. Nagroda zwycięzcy konkursu zostanie wysłana na podany adres nagrody za pośrednictwem kuriera. Z zastrzeżeniem, że wysyłka nagród możliwa jest tylko na terenie Polski.
 4. Zdobywca nagrody zostanie powiadomiony o zdobyciu nagrody wyłącznie za pomocą informacji na stronie konkursowej.
 5. Uczestnik Konkursu nieodwołalnie traci prawo do Nagrody, jeżeli Organizator Konkursu nie otrzyma, w przeciągu 7 dni informacji na temat Uczestnika – adresu mailowego, adresu do wysyłki itp.
 6. W przypadku, gdy na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa, zdobywca Nagrody będzie miał obowiązek uiszczenia za pośrednictwem Organizatora (płatnika) podatku dochodowego od osób fizycznych, Nagroda zostanie wydana zdobywcy Nagrody po potrąceniu kwoty podatku dochodowego.
 7. Organizator informuje, że w dniu rozpoczęcia Konkursu obowiązek zapłaty podatku dochodowego w zryczałtowanej wysokości 10% wartości wygranej powstaje w przypadku, gdy wartość Nagrody przekracza kwotę 760,- PLN.
 8. Nagrody rzeczowe nie podlegają zamianie na inne nagrody rzeczowe ani na ich równowartość pieniężną.
 9. Imiona i nazwiska (Nick) i miejsce zamieszkania zdobywców Nagród w Konkursie, zostaną opublikowane na stronie internetowej i portalach społecznościowych TECHNOSenior
 10. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie prawdziwych danych osobowych przez uczestnika Konkursu poprzez podanie adresu e-mail oraz Imiona i nazwiska lub Nick’a, a warunkiem niezbędnym dla otrzymania nagrody jest dodatkowo podanie prawdziwych danych osobowych w postaci:, imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, kodu pocztowego w trakcie kontaktu Organizatora ze zwycięzca nagrody, a także wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych uczestnika do celów Konkursu i celów marketingowych. Podanie nieprawdziwych lub niepełnych danych osobowych albo niepodanie ich w ogóle bądź nie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów Konkursu lub marketingowych powoduje wykluczenie z Konkursu.

Aby konkurs został rozstrzygnięty musi być zgłoszone min. 10 prac od różnych osób. W przypadku mniejszej ilości zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia konkursu aż uzbiera się 10 zgłoszeń.

Organizator ustanawia adres korespondencyjny konkurs@technosenior.pl dla wszelkiej korespondencji związanej z Konkursem.

 

%d bloggers like this: