PanParagon – klik i… lista zakupów z przepisu gotowa

Od niedawna w darmowej aplikacji zakupowej PanParagon dostępne jest genialne ułatwienie – listy zakupowe pobierane z przepisów.

Wyobraź sobie taką sytuację… Masz ochotę na przepyszny makaron, którego nie powstydziłby się żaden Włoch. Chwytasz więc za telefon i rozpoczynasz poszukiwania przepisu. Po chwili znajdujesz ten idealny. Na twarzy rysuje Ci się błogi uśmiech, a w myślach już wyobrażasz sobie tę ucztę, która Cię czeka. Szybko jednak wracasz na Ziemię, bo przypominasz sobie, że zanim pójdziesz na zakupy, musisz przepisać listę wszystkich potrzebnych składników, a trochę ich jest. Słabo, prawda?

Niekoniecznie! Mamy bowiem świetną wiadomość dla wszystkich mistrzów domowego gotowania. Od niedawna w darmowej aplikacji PanParagon dostępne jest genialne ułatwienie –  listy zakupowe pobierane z przepisów.

To oznacza, że skompletowanie listy składników na obiad czy ciasto dla gości jeszcze nigdy nie było tak szybkie i proste! Można to zrobić w zaledwie 3 krokach:

  1. Znajdź przepis na kwestiasmaku.com, mojewypieki.com lub przepisy.pl.
  2. Skopiuj link do przepisu.
  3. Wklej go w PanuParagonie.

PanParagon

Po zatwierdzeniu przepisu, PanParagon automatycznie utworzy listę potrzebnych składników. Nazwa listy także automatycznie zmieni się na nazwę wybranej potrawy. Natomiast produkty na liście będą wypisane razem z informacją o tym, ile dokładnie jest ich potrzebnych, by wszystko super smakowało.

PanParagon

Twórcy PanaParagona nie zwalniają tempa i stale pracują nad nowościami. Świadczy o tym chociażby fakt, że z prostej aplikacji do przechowywania rachunków, PanParagon zmienił się w jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozbudowanych aplikacji zakupowych w Polsce. Jeśli więc masz sugestię, z jakich innych stron chciałbyś pobierać przepisy, śmiało daj znać twórcom PanaParagona.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: