LG dostarczyło telewizory dla hotelu Nobu w Warszawie

Luksusowy hotel Nobu, który powstał z inicjatywy cenionego aktora Roberta De Niro, szefa kuchni Nobu Matsuhisę oraz producenta filmowego Meira Tepera, uroczyście otworzył się dla gości. To wyjątkowe miejsce zlokalizowane w centrum Warszawy zostało zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dopełnieniem wyjątkowego designu, który łączy ze sobą klasyczny styl art deco oraz nowoczesny minimalizm, są telewizory premium od LG. Hotel został wyposażony m.in. w 98 i 86-calowe telewizory o rozdzielczości 4K, znajdujące się w Apartamencie Prezydenckim. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Hotele i restauracje Nobu swoją elegancją i minimalizmem przyciągają gości w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie. Wnętrza warszawskiego hotelu i restauracji perfekcyjnie łączą unikatowy design, architekturę różnych stylów i dekad z najnowocześniejszą technologią.
Goście wybierający Apartament Prezydencki obok niezwykle ekskluzywnych wnętrz i wyposażenia, do swojej dyspozycji będą mieli również dwa telewizory LG 4K o niemal kinowych rozmiarach 98 i 86 cali. Najwyższa jakość obrazu, w połączeniu z wysokiej klasy systemem audio dostarczą niezapomnianych wrażeń filmowych podczas pobytu w hotelu Nobu.
Również w pozostałych pokojach hotelu znajdują się 75, 65 i 55-calowe telewizory LG 4K, sprawiając, że każda minuta odpoczynku może być spędzona w komfortowych warunkach i towarzystwie najnowszych filmów, seriali czy programów informacyjnych.
LG Brand Store nie tylko dostarczyło telewizory, ale również zaimplementowało pełny, zaawansowany system telewizji hotelowej. Dzięki pełnej kompatybilności z ekosystemem hotelowym, każdy gość może zalogować się do swojej indywidualnej sieci WiFi i w pełni korzystać z zalet telewizorów czując się jak w prywatnej sali kinowej.
LG swoje najnowocześniejsze telewizory dostarczyło również do stref biznesowych hotelu, doskonale wpasowując je w styl pomieszczeń. Zgodnie z filozofią minimalizmu, telewizory LG idealnie komponują się z wnętrzem hotelu, pozostając niemal niewidoczne i zachwycając oko wtedy, gdy są niezbędne. Aby całkowicie wtopić się w elegancki wystrój hotelu, jeden z telewizorów został zamontowany na specjalnej platformie, która umożliwia ukrycie telewizora, chowając go pod sufitem.
Łącznie, obok 98 i 86-calowych telewizorów LG 4K hotel Nobu został wyposażony w ponad 150 telewizorów i ekranów LG. Dzięki oprogramowaniu LG SuperSign wszystkimi urządzeniami można sterować zdalnie.
Wyposażeniem hotelu Nobu w najnowocześniejsze telewizory LG zajął się LG Brand Store, znajdujący się w warszawskim Domu Mody Klif przy ulicy Okopowej 58/72 Więcej informacji: lg.com/pl/brand-store

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: