Galaxy Buds Live – najnowsze osiągnięcie wśród słuchawek dousznych Samsung

Samsung zaprezentował słuchawki Galaxy Buds Live. Słuchawki douszne Galaxy Buds Live to najnowsze osiągnięcie wśród słuchawek bezprzewodowych Samsung. Nie tylko podnoszą poprzeczkę w zakresie designu prezentując wyjątkowy styl i ergonomiczny kształt, ale oferują również nowoczesną technologię audio.

Galaxy Buds Live
Galaxy Buds Live

Galaxy Watch3 i słuchawki Galaxy Buds Live to doskonałe urządzenia, które wspierają codzienne aktywności, szczególnie w obecnym, wymagającym czasie. Obydwa urządzenia są zintegrowane z szerokim ekosystemem Galaxy, którego celem jest monitorowanie zdrowia, wspomaganie komunikacji i jak najefektywniejsze wykorzystanie dostępnych technologii.

Urządzenia typu wearables stanowią najszybciej rozwijający się segment technologiczny, a postęp w tej dziedzinie przyspiesza z każdą minutą. W ostatnich miesiącach obserwujemy ogromy wzrost rynku smartwatchy oraz słuchawek, które pomagają użytkownikom funkcjonować w świecie „Nowej Normalności” – mówi Dr TM Roh, President and Head of Mobile Communications Business Samsung Electronics – Siedem lat temu wprowadziliśmy na rynek pierwszy model smartwatcha. Dziś jesteśmy maksymalnie skoncentrowani na tym, by korzystając z dotychczasowych doświadczeń, dostarczać użytkownikom jeszcze bardziej innowacyjnych i zróżnicowanych wrażeń. Chcemy to osiągać poprzez odważny design i zaawansowane technologie, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom użytkowników.

Słuchawki Galaxy Buds Live zmieniają dotychczasowe podejście do designu słuchawek. Cechują się niezrównaną estetyką wykonania, a ich projekt jest niezwykle nowatorski. Samsung dokonał zmiany konfiguracji tradycyjnych słuchawek, układając elementy wewnętrzne poziomo zamiast pionowo. Dzięki temu słuchawki nie odstają od uszu, zapewniając bardziej naturalny wygląd. Zastosowanie tej ergonomicznej konstrukcji sprawia, że słuchawki dostosowują się do kształtu uszu, dzięki czemu można je wygodnie nosić przez cały dzień. Dzięki dwóm wielkościom wykończenia skrzydełek możliwe jest także jeszcze lepsze dobranie słuchawek do potrzeb użytkownika.

Słuchawki Galaxy Buds Live zostały zaprojektowane by ożywiać ulubione dźwięki. Dzięki połączeniu wiedzy w zakresie dźwięku firmy AKG oraz doświadczenia w obszarze innowacji technologicznych firmy Samsung, słuchawki Galaxy Buds Live dostarczają wyjątkowych wrażeń dźwiękowych. Dzięki zastosowaniu 12-milimetrowego głośnika i kanału basowego dźwięk jest pełen głębi, a jego bogactwo pozwala cieszyć się muzyką odtwarzaną zgodnie z zamierzeniami artysty. Dzięki trzem mikrofonom i Jednostce odczytu głosu słuchawki reagują na głos użytkownika zapewniając komfort i wyrazisty dźwięk podczas rozmowy. Słuchawki wyposażone są także funkcję aktywnej redukcji szumów (ANC) dla typu otwartego [10], która pozwala wyciszyć rozpraszające dźwięki otoczenia, takie jak przejeżdżające samochody, czy głośno działające urządzenia, jak pralki, umożliwiając jednocześnie użytkownikowi dokładne wysłuchanie ważnych powiadomień i rozmów telefonicznych.

Słuchawki Galaxy Buds Live oferują doskonałe wrażenia słuchowe w łączności z innymi urządzeniami. Bezproblemowo przełączają się między kompatybilnymi urządzeniami – nie jest wymagane ich odłączanie i ponowne podłączanie. Z kolei po sparowaniu słuchawek z najnowszymi urządzeniami Galaxy przed użytkownikiem otwiera się świat nowych możliwości. Nagrywaj wyrazisty dźwięk do wideo, korzystając z urządzenia Galaxy Note20 i używając Galaxy Buds Live jako mikrofonu bezprzewodowego. Użyj Trybu grania [11], aby zmniejszyć opóźnienie dźwięku – dzięki dynamicznemu wyświetlaczowi AMOLED 2X Galaxy Note20 możesz cieszyć się bardziej wciągającymi wrażeniami z gry. Korzystając z nowej funkcji Buds Together [12], możesz także łatwo udostępniać muzykę znajomym bez pogorszenia jakości dźwięku.

Słuchawki Galaxy Buds Live cechują się intuicyjnym dotykowym PUI (fizyczny interfejs użytkownika) [13], który zapewnia wygodniejszą nawigację i umożliwia sterowanie dotykiem. Ponadto słuchawki Galaxy Buds Live zostały wyposażone w długo działającą baterię. W pełni naładowane słuchawki zapewniają do 6 godzin odtwarzania z włączoną funkcją ANC, a etui ładujące pozwala cieszyć się dodatkowym czasem do 15 godzin dzięki kolejnym doładowaniom [14]. Kiedy potrzebujesz szybko naładować baterię możesz zyskać dodatkową 1 godzinę odtwarzania po zaledwie 5 minutach ładowania [15].

Słuchawki Galaxy Buds Live bedą dostępne w sprzedaży w Polsce od 21 sierpnia. Konsumenci zainteresowani Galaxy Buds Live, w ofercie przedsprzedażowej będą mogli otrzymać 4-miesięczny dostęp do usługi TIDAL w wersji HiFi. Liczba produktów i nagród jest ograniczona. Szczegóły oferty i warunki promocji dostępne są na stronie: przedsprzedaz-sluchawki.samsung.pl

Specyfikacja Galaxy Buds Live

 • Wymiary i waga
  Słuchawki: 16,5 x 27,3 x 14,9 mm, 5,6 g
  Etui ładujące: 50 x 50,2 x 27,8 mm, 42,2 g
 • Głośnik: 12 mm
 • Mikrofony: 3 mikrofony (2 zewnętrzne + 1 wewnętrzny)
 • Pojemność baterii
  Słuchawki: 60 mAh
  Etui ładujące: 472 mAh
 • Czas odtwarzania
  6 godzin / całkowity 21 godzin (WŁĄCZONE ANC)
  8 godzin/całkowity 29 godzin (WYŁĄCZONE ANC)
 • Czas rozmowy
  4,5 godziny / całkowity 17 godzin (WŁĄCZONE ANC)
  5,5 godziny / całkowity 19 godzin (WYŁĄCZONE ANC)
 • Ładowanie
  1 godzina odtwarzania po 5-minutowym szybkim ładowaniu [21]
  Certyfikowane ładowanie bezprzewodowe w standardzie Qi
 • Łączność:
  Bluetooth (BLE)
  Kodek: Skalowany (Zastrzeżone przez firmę Samsung), AAC, SBC
 • Czujnik: Akcelerometr, IR, czujnik Halla, Dotyk, , VPU (Jednostka odczytu głosu)
 • Kompatybilność: Android: Android 5.0↑, RAM 1,5 GB↑ / iOS: iPhone 7↑, iOS 10.0↑
 • Wodoodporność: IPX2

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: