Seria Galaxy Note20 – oferuje supermoc i cenę Samsunga

Podczas pierwszego wirtualnego wydarzenia Galaxy Unpacked, Samsung zaprezentował Galaxy Note20, Galaxy Note 20 5G i Galaxy Note20 Ultra 5G, najpotężniejsze jak dotąd smartfony serii Note.

Galaxy Note 20
Galaxy Note 20

Urządzenia serii Galaxy Note20 – najpotężniejszej jak dotąd serii Note – oferują supermoc. Dzięki niej, użytkownicy mogą pracować na nich jak na komputerze i grać jak profesjonalni gamerzy. Galaxy Note20 Ultra 5G zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających i lojalnych miłośnikach Note, którzy oczekują wyjątkowej mocy i produktywności. Galaxy Note20 z kolei jest przeznaczony dla użytkowników pragnących maksymalnie wykorzystać czas, jaki przeznaczają na pracę i zabawę.

Galaxy Note 20

Dziś potrzebujemy urządzeń, które są tak elastyczne, jak my, więc możemy pracować, bawić się i łączyć, jak tylko chcemy. Przenieś swoją produktywność na wyższy poziom dzięki urządzeniom z serii Galaxy Note20. Najnowsza seria urządzeń Samsung Note zmienia sposób pracy – pozwala robić więcej w każdej chwili i z każdego miejsca. Nowe funkcje S Pen i Samsung Notes zapewniają jeszcze większe możliwości. Co więcej, zaimplementowano je również w urządzeniach Galaxy Tab S7 i Tab S7+, zapewniając elastyczność i wygodę. A zacieśniona współpraca z Microsoft, długoletnim partnerem Samsung, zaowocowała płynnym współdziałaniem Galaxy Note20 z komputerami z systemem Windows.

 

  • Zaawansowany rysik S Penteraz rysik S Pen oferuje jeszcze lepsze wrażenia z pisania pozwalając uchwycić pomysły zawsze wtedy, gdy pojawi się inspiracja. jest jeszcze lepszy. Zapewnia on niezrównane wrażenia z pisania oraz jeszcze większą precyzję i responsywność. Nowe funkcje Anywhere Actions upraszczają bezdotykowe operowanie urządzeniem, dzięki czemu powrót do ekranu głównego lub wykonanie z rzutu ekranu są proste jak szybki ruch nadgarstka.
  • Bardziej elastyczna i użyteczna aplikacja Samsung Notes: użytkownicy potrzebują narzędzi, które umożliwiają pracę w dowolnym miejscu i czasie, a także na dowolnym urządzeniu. By pomóc im zapisywać pomysły, edytować je i udostępniać na smartfonie, tablecie czy komputerze z Windows 10, Samsung Notes wzbogacono o funkcje automatycznego zapisu i synchronizacji, dzięki czemu można zapomnieć o utraconych dokumentach i kontynuować pracę od razu po przejściu na kolejne urządzenie. Co więcej, Samsung Notes automatycznie konwertuje ręczne pismo w czytelne zapiski. Dzięki możliwości edytowania plików PDF, nanoszenia na nich adnotacji oraz zaznaczania wybranych fragmentów można z łatwością dostarczać informacje zwrotne i uwagi do dokumentów, gdziekolwiek jesteśmy. Można także skorzystać z nowej opcji, jaką jest nagrywanie audio podczas sporządzania notatek – wystarczy dotknąć wybranego słowa w notatkach, by przejść do tego właśnie miejsca w nagraniu. Wszystko to można perfekcyjnie zorganizować za sprawą nowego, intuicyjnego zarządzania plikami, które ułatwia znalezienie poszukiwanych dokumentów.

Inteligentniejsza praca na różnych urządzeniach: za sprawą udoskonalonej funkcji Link to Windows użytkownicy mogą teraz łatwo i płynnie uzyskać dostęp do aplikacji mobilnych bezpośrednio z komputera z systemem Windows 10. W prosty i wygodny sposób z poziomu komputera z Windows 10 można wysyłać wiadomości, zarządzać powiadomieniami, synchronizować zdjęcia oraz wykonywać i odbierać połączenia. Można również tworzyć na komputerze skróty, dzięki czemu nie trzeba już przeglądać telefonu w poszukiwaniu ulubionych aplikacji społecznościowych czy Galerii. Jeszcze w tym roku użytkownicy zyskają też możliwość używania na komputerze z systemem Windows 10 wielu aplikacji jednocześnie. Co więcej, wszystkie rozwiązania zwiększające produktywność współdziałają na różnych urządzeniach Galaxy, ponieważ Samsung Notes synchronizuje się z Microsoft OneNote i Outlook, a Przypomnienia – z Microsoft Outlook, To Do i Teams. Efekt? Wszystko, co potrzebne, użytkownik ma zawsze pod ręką.

 Moc w służbie zabawy

Partnerstwo z Microsoft to także nowe możliwości w zakresie rozrywki na Galaxy Note20. Teraz użytkownik może doświadczyć niezrównanych wrażeń z wirtualnych rozgrywek na smartfonie i grać niczym profesjonalista, siedząc na kanapie, wypoczywając w ogródku, czy chodząc po domu. Smartfony z serii Galaxy Note20 zapewniają nowy poziom wydajności i łączności, a także jeden z najdoskonalszych dostępnych wyświetlaczy Samsung. Oferują również profesjonalnej klasy narzędzia pozwalające robić zapierające dech zdjęcia i tworzyć prawdziwie kinowe wideo, a także wspierają zaawansowany multitasking.

  • Ulubione gry na urządzeniach serii Galaxy Note20Począwszy od 15 września użytkownicy będą mogli grać w ponad 100 gier, włączając w to takie hity jak Minecraft Dungeons i Gears 5, na telefonie lub tablecie, bezpośrednio w chmurze (beta) z Xbox Game Pass Ultimate.. Odpowiednie tempo rozgrywki zapewnia wsparcie dla technologii 5G oraz Wi-Fi 6. Duży, wciągający wyświetlacz gwarantujący płynne granie oraz jeden z najszybszych procesorów dostępnych wśród urządzeń Galaxy zmieniają smartfony z serii Galaxy Note20 w mobilne konsole, które z łatwością nosić można w kieszeni.
  • Profesjonalna kamera, która mieści się w dłoni: urządzenia z serii Galaxy Note20 pozwalają nagrywać wideo o ultrawysokiej rozdzielczości i niezrównanej jakości, w tym materiały 8K 24fps, które świetnie prezentują się na kinowym ekranie o proporcjach 21:9. Potężny tryb Pro Video, zapewnia profesjonalną regulację ostrości, audio, ekspozycji, oświetlenia, a także kontrolę zoomu czy nagrywanie 120 fps w FHD. Możliwe jest również sterowanie kierunkiem mikrofonu Galaxy Note20 i dostosowywanie go tak, by wychwytywał dokładnie ten dźwięk, który użytkownik chce uchwycić. W połączeniu z Galaxy Buds Live daje to możliwość nagrania krystalicznie czystego audio niezależnie od hałasu w tle.
  • Mistrzowski multitasking z zaawansowanym Samsung DeX: po raz pierwszy w historii Samsung DeX użytkownicy urządzeń serii Galaxy Note20 zyskują możliwość bezprzewodowego łączenia się z odbiornikiem Smart TV, gdy potrzebują większego ekranu. Możliwe jest ponadto zarządzanie jednocześnie oboma ekranami, by np. czatować z przyjaciółmi podczas oglądania video na Smart TV. 

Dziedzictwo Galaxy – moc i wydajność

Urządzenia Galaxy Note niejednokrotnie potwierdziły swój status smartfonów o niezrównanej mocy. Seria Galaxy Note20 kontynuuje tę tradycję – to najpotężniejsze jak dotąd smartfony Note, które zapewniają użytkownikom wszystko, czego oczekują od Galaxy, i wszystko to, co w Galaxy znają i kochają.

Galaxy Note 20
Galaxy Note 20

Serię Galaxy Note20 skonstruowano, wykorzystując jeden z najszybszych w urządzeniach z serii Galaxy procesor. Urządzenia te oferują przełomowe technologie i najlepsze w swojej klasie wrażenia mobilne bez uszczerbku dla kultowego, ponadczasowego i wytrzymałego designu. Zarówno Galaxy Note20, jak i Note20 Ultra dostępne są w nowym kolorze miedzianym.

Samsung Galaxy Note 20 i Note 20 Ultra w naszych rękach

Jako pierwszy w serii Note Galaxy Note20 Ultra wyposażono w wyrazisty i jasny wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X o częstotliwości odświeżania wynoszącej 120 Hz. Prezentuje on idealne obrazy na najlepszym jak dotąd ekranie, który ponadto automatycznie dostosowuje się do oglądanych treści, by oszczędzać energię. Do tego działająca cały dzień inteligentna bateria i możliwość superszybkiego ładowania – doładowanie ponad 50% mocy w zaledwie 30 minut – oznaczają, że użytkownik nie musi się już martwić potencjalnym rozładowaniem smartfonu.

Dzięki nowym smartfonom, Samsung umacnia swoją pozycję lidera rynkowego w zakresie technologii 5G. Urządzenia serii Galaxy Note20 zapewniają także stabilne połączenie z sieciami Wi-Fi 6 o opóźnieniach zoptymalizowanych pod kątem różnorodnych serwisów streamingowych. Użytkownicy mogą też mieć pewność, że zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie Galaxy Note20 jest zabezpieczone przy pomocy kompleksowej platformy Samsung Knox.

Galaxy Note 20
Galaxy Note 20

Dostępna po raz pierwszy na urządzeniu Galaxy z UWB funkcja Nearby Share gwarantuje niezwykle szybkie i łatwe udostępnianie danych. Wystarczy skierować Note20 Ultra na inne obsługujące UWB urządzenia Galaxy, by Nearby Share automatycznie wyświetliła listę dostępnych użytkowników. W przyszłości funkcjonalność UWB pomoże też łatwiej znajdować poszukiwane rzeczy przy pomocy technologii AR, jak również otwierać dom przy użyciu cyfrowego klucza.

 Nowe doświadczenia za sprawą połączonego ekosystemu Galaxy

Urządzenia i usługi Samsung zaprojektowano, by płynnie ze sobą współpracowały, optymalizując nie tylko pracę i zabawę użytkowników, ale także wszystko, co dla nich ważne. Mogą oni zatem osiągnąć jeszcze więcej z Galaxy Note20, parując go z innymi nowymi produktami z serii Galaxy: Galaxy Tab S7 i Tab S7+, Galaxy Watch3 czy Galaxy Buds Live. Te przełomowe urządzenia współgrają z bogatą ofertą Note sprawiając, że można inteligentniej pracować, dłużej się bawić, zdrowiej żyć i lepiej się komunikować.

Galaxy Note 20
Galaxy Note 20

Przedsprzedaż urządzeń Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra 5G potrwa od 5 sierpnia, godziny 17:00 do 20 sierpnia, godziny 23:59. Warunki ofert przedsprzedażowych określone są w osobnych regulaminach promocji.

Ceny:

  • Galaxy Note20 – 4349 zł
  • Galaxy Note20 5G – 4849 zł
  • Galaxy Note20 Ultra 5G – 5949 zł

Użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup Galaxy Note20 Ultra 5G w przedsprzedaży, będą mogli wybrać jeden z dwóch dodatków: słuchawki Galaxy Buds Live w kolorze miedzianym albo  zestaw gracza, składający się z kontrolera MOGA XP5-X+, 3-miesięcznego kodu dostępu do usługi Xbox Game Pass Ultimate oraz bezprzewodowej ładowarki Samsung EP-N5200. W przypadku zakupu Galaxy Note20 oraz Note20 5G, klienci będą mieli do wyboru słuchawki Galaxy Buds+ w kolorze białym albo  zestaw gracza, składający się z kontrolera MOGA XP5-X+, 3-miesięcznego kodu dostępu do usługi Xbox Game Pass Ultimate oraz bezprzewodowej ładowarki Samsung EP-N5105. Liczba produktów i nagród dostępnych w promocji jest ograniczona. Dokładne informacje, regulamin i lista partnerów dostępne są na stronie: przedsprzedaz.samsung.pl.

Więcej informacji o najnowszych urządzeniach Galaxy firmy Samsung, w tym specyfikacje, znaleźć można na news.samsung.com/pl oraz Samsung.com.

Galaxy Note20 Ultra Galaxy Note20
Wyświetlacz 6,9-calowy edge Quad HD+ Dynamic AMOLED 2XWyświetlacz Infinity-O (3088×1440),496ppi, z certyfikatem HDR10+

Częstotliwość odświeżania 120 Hz

6,7” płaski FHD+ Super AMOLED PlusWyświetlacz Infinity-O (2400×1080),394ppi, z certyfikatem HDR10+
* Wyświetlacz Infinity: prawie bezramkowy ekran wypełniający w pełni przestrzeń czołową.* Mierzony po przekątnej, rozmiar ekranu Galaxy Note20 wynosi 6,7″ w pełnym prostokącie i 6,6″ z uwzględnieniem zaokrąglonych narożników. Rozmiar ekranu Galaxy Note20+ wynosi 6,9″ w pełnym prostokącie i 6,8″ z uwzględnieniem zaokrąglonych narożników. Rzeczywisty obszar wyświetlacza jest mniejszy ze względu na zaokrąglone narożniki i otwór aparatu.

* wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 120Hz dostępny tylko w Galaxy Note20 Ultra.

Wymiaryi masa 164,8 x 77,2 x 8,1 mm, 208 g 161,6 x 75,2 x 8,3mm, 192g(LTE/Sub6), 194g(mmWave)
[S Pen] 5,8 × 4,35 × 105,08mm, 3,04g
S Pen Łączność przez Bluetooth,  Bateria litowo-tytanowa: Do 24 godzin czasu czuwania bateriiStopnie nacisku: 4096, Średnica końcówki rysika: 0,7 mm, IP68
* Zasięg działania rysika S Pen rozciąga się na około 10 metrów od urządzenia na otwartej przestrzeni. Zakres regulacji może się różnić w zależności od otoczenia i innych czynników.* Używanie  S Pen jako rysika nie wymaga zasilania bateryjnego. Rzeczywisty czas pracy baterii może się różnić w zależności od sposobu użytkowania i innych czynników.

* Zaklasyfikowanie do IP68 opiera się na warunkach badania przy zanurzeniu na głębokość do 1,5 metra w słodkiej wodzie przez czas nieprzekraczający 30 minut. Wypłukać pozostałości/wysuszyć po zmoczeniu.

Aparat Przód Aparat do selfie 10MP. Dual Pixel AF

. Rozmiar pikseli: 1,22μm

. Pole widzenia: 80˚

. Liczba przysłony: F2.2

Aparat do selfie 10MP. Dual Pixel AF

. Rozmiar pikseli: 1,22μm

. Pole widzenia: 80˚

. Liczba przysłony: F2.2

Tył * Aparat z obiektywem ultraszerokokątnym 12MP. Rozmiar pikseli: 1,4μm

. Pole widzenia: 120˚

. Liczba przysłony: F2.2

 

* Aparat z obiektywem szerokokątnym 108MP

. PDAF, OIS

. Rozmiar pikseli: 0,8μm

. Pole widzenia: 79˚

. Liczba przysłony: F1.8

. 1/1.33” wielkość matrycy światłoczułej

 

* Aparat z teleobiektywem 12MP

. Rozmiar pikseli: 1,0μm

. Pole widzenia: 20˚

. Liczba przysłony: F3.0

 

Laserowy czujnik AF

 

Space Zoom

. 5x Zoom optyczny

. Zoom Super Resolution do 50x

OIS (optyczna stabilizacja obrazu)

Śledzący AF

* Aparat z obiektywem ultraszerokokątnym 12MP. Rozmiar pikseli: 1,4μm

. Pole widzenia: 120˚

. Liczba przysłony: F2.2

 

* Aparat z obiektywem szerokokątnym 12MP

. Super Speed Dual Pixel AF, OIS

. Rozmiar pikseli: 1,8μm

. Pole widzenia: 79˚

. Liczba przysłony: F1.8

. 1/1.76” wielkość matrycy światłoczułej

 

* Aparat z teleobiektywem 64MP

. Rozmiar pikseli: 0,8μm

. Pole widzenia: 76˚

. Liczba przysłony: F2.0

 

Space Zoom

. 3x hybrydowy zoom optyczny

. Zoom Super Resolution do 30x

OIS (optyczna stabilizacja obrazu)

Śledzący AF

* Hybrydowy zoom optyczny Galaxy Note20 łączy w sobie matrycę światłoczułą o wysokiej rozdzielczości obrazu i obiektyw.* Zoom Super Resolution obejmuje zoom cyfrowy, który może spowodować pewne pogorszenie obrazu.
AP 64-bitowy procesor ośmiordzeniowy 7nm*2.7GHz(maksymalna częstotliwość taktowania) + 2.5GHz + 2GHz
* Może się różnić w zależności od rynku i operatora.
Pamięć [5G]12GB pamięci RAM (LPDDR5) z 256GB pamięci wewnętrznej [5G]8GB pamięci RAM (LPDDR5) z 256GB pamięci wewnętrznej

[LTE]

8GB pamięci RAM (LPDDR5) z 256GB pamięci wewnętrznej

* Może się różnić w zależności od rynku i operatora.
* Rzeczywista ilość dostępnej pamięci masowej może różnić się w zależności od zainstalowanego oprogramowania
Możliwość rozszerzeniapamięci i karta SIM Model z dwoma kartami SIM (hybrydowe gniazdo karty SIM): jedna karta Nano SIM i jedna karta Nano SIM lub jedno gniazdo MicroSD (do 1TB)
* Hybrydowe gniazdo karty SIM dostępne tylko w Galaxy Note20 Ultra. Karta SIM jest sprzedawana osobno. Dostępność obsługi dwóch kart SIM może się różnić w zależności od kraju lub operatora.* Możliwość rozbudowy pamięci dostępna tylko w Galaxy Note20 Ultra. Karta MicroSD jest sprzedawana osobno. Dostępność zależy od rynku i producenta.

* Używanie eSIM w urządzeniu Galaxy można włączyć przez aktualizację oprogramowania lub wyłączone na niektórych rynkach, na których urządzenie zostało zakupione. Dostępność planu taryfowego eSIM może się różnić w zależności od kraju lub operatora.

Bateria 4500 mAh (typowa) 4300 mAh (typowa)
* Wartość typowa uzyskana w badaniach w niezależnym laboratorium. Typową wartością jest szacunkowa średnia wartość uwzględniająca odchylenie pojemności baterii wśród próbek baterii badanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa (minimalna) wynosi 4170 mAh dla Galaxy Note20 i 4370 mAh dla Galaxy Note20 Ultra. Rzeczywisty czas pracy baterii może się różnić w zależności od warunków sieci, sposobu użytkowania i innych czynników.
Ładowanie Zwiększona prędkość ładowania bezprzewodowego dzięki funkcji szybkiego ładowania bezprzewodowego Fast Wireless Charging 2.0.USB PD 3.0 (PPS) z certyfikatem Fast Charging do ładowania przewodowego (zgodny z AFC i QC2.0)

* Ładowanie bezprzewodowe z certyfikatem WPC

* Wireless PowerShare

* Szybkie ładowanie bezprzewodowe Fast Wireless Charging 2.0 obecnie dostępne w przypadku ładowarki Wireless Charger Stand, Wireless Charger Duo Pad i innych urządzeń, które obsługują ładowanie bezprzewodowe prądem 10 W lub wyższym. Sprzedawane oddzielnie. Rzeczywista prędkość ładowania może się różnić w zależności od rzeczywistego użytkowania, warunków ładowania i innych czynników. Ładowarka bezprzewodowa wymaga podłączenia zasilania. Użycie dostarczonego z zestawem przewodu zasilającego i/lub zasilacza podróżnego do ładowania urządzeń innych producentów może spowodować uszkodzenie ładowarki Wireless Charger Stand i Wireless Charger Duo Pad lub spadek prędkości ładowania.* Wireless PowerShare ogranicza się do smartfonów Samsung lub innych marek z bezprzewodowym ładowaniem Qi, takich jak Galaxy Z Fold2, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy S20, S20+, S20 Ultra, Z Flip, Note10, Note10+, S10e, S10, S10+, Fold, S9, S9+, S8, S8+, S8 Active, S7, S7 edge, S7 Active, S6, S6 edge, S6 Active, S6 edge+, Note9, Note8, Note FE, Note5, and wearables such as Galaxy Buds Live, Galaxy Watch3, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active, Gear Sport, Gear S3, Galaxy Watch i Galaxy Buds. Jeśli moc baterii jest mniejsza niż 30% funkcja Wireless PowerShare może nie działać. Może nie działać z niektórymi akcesoriami, etui, urządzeniami innych marek lub urządzeniami ubieralnymi Samsung. Może wpływać na odbiór połączenia lub usługi transmisji danych, w zależności od środowiska sieciowego.
OS Android 10
Sieć [5G] 5G Non-Standalone (NSA), Standalone (SA), Sub6 / mmWave[LTE] Ulepszone MIMO 4×4, do 7CA, LAA, LTE, kat. 20, Pobieranie do 2,0 Gbps / przesyłanie do 200 Mbps

[Wi-Fi] Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4G+5GHz, HE80, MIMO, 1024-QAM, Pobieranie do 1,2Gbps / przesyłanie do 1,2Gbps

[Bluetooth] Bluetooth® v 5.0, USB typu C, NFC, lokalizacja (GPS, Galileo, Glonass, BeiDou)

[Ultra Wide Band]

* Rzeczywista prędkość może się różnić w zależności od rynku, operatora i środowiska użytkowania.* Wymaga optymalnego połączenia 5G. Rzeczywista prędkość może się różnić w zależności od rynku, operatora i środowiska użytkowania.

* Zasięg Galileo i BeiDou może być ograniczony. BeiDou może nie być dostępne dla niektórych rynków.

*Ultra Wide Band obsługiwane w Galaxy Note20 Ultra.

Płatności NFC, MST
* Dostępne na wybranych rynkach. Rozwiązania płatnicze i dostępne funkcje mogą się różnić w zależności od rynku, operatora i dostawców usług.
Czujniki Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych, akcelerometr , barometr , czujnik żyroskopowy , czujnik geomagnetyczny , czujnik HallaCzujnik zbliżeniowy, czujnik światła otoczenia
Uwierzytelnianie Rodzaj blokady: wzór, PIN, hasłoRodzaj blokady biometrycznej: odcisk palca, rozpoznawanie twarzy
Audio [Głośniki stereo i słuchawki AKG]Dźwięk przestrzenny z technologią Dolby Atmos (w tym Dolby Digital, Dolby Digital Plus)

* Słuchawki: Hybrydowe typu kanałowego, 2-drożna głośnik dynamiczny

 

[Odtwarzanie audio o ultrawysokiej jakości]

Obsługa 32-bitowego UHQ i DSD64/128

PCM: Do 32 bitów, DSD: DSD64/128

* Odtwarzanie DSD64 i DSD128 może być ograniczone w zależności od formatu pliku.

 

[Format odtwarzania audio]

MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, APE, DSF, DFF

 

[Bluetooth]

Dual Audio: możliwość podłączenia dwóch urządzeń Bluetooth do Galaxy Note20 lub Note20 Ultra w celu jednoczesnego odtwarzania dźwięku przez te dwa urządzenia.

* Na dwóch podłączonych urządzeniach słyszalna może być niewielka różnica w odtwarzaniu dźwięku.

 

Skalowalny kodek: Rozszerzone połączenie Bluetooth w warunkach zakłóceń częstotliwości radiowych otoczenia.

* Dostępne tylko dla niektórych akcesoriów produkcji Samsung.

 

[Nagrywanie]

Jakość nagrania jest poprawiona dzięki zastosowaniu mikrofonu High AOP Mic, który ogranicza zniekształcenia w głośnym otoczeniu.

*AOP: akustyczny punkt przeciążenia

Wideo [Format odtwarzania wideo]MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM

 

[Połączenie z telewizorem]

Bezprzewodowe: Smart View (dublowanie ekranu 1080p przy 30 fps)

Przewodowe: obsługa DisplayPort przez USB typu C. Obsługa wyjście wideo w przypadku podłączenia przez adapter HDMI. (DisplayPort 4K UHD przy 60 fps)

Wodoodporność IP68
* Zaklasyfikowanie do IP68 opiera się na warunkach badania przy zanurzeniu na głębokość do 1,5 metra w słodkiej wodzie przez czas nieprzekraczający 30 minut. Wypłukać pozostałości/wysuszyć po zmoczeniu. Nie zaleca się korzystania na plaży lub w basenie.
W zestawie Urządzenie , kabel do transmisji danych , adapter podróżny , szpilka do wyjmowania karty SIM, słuchawki z dźwiękiem AKG , skrócona instrukcja obsługi , przezroczyste etuiFolia ochronna
* Niektóre z wymienionych elementów, w tym etui i folia ochronna, mogą być niedostępne, w zależności od zakupionego modelu lub kraju bądź regionu zamieszkania nabywcy.* W przypadku używania ochrony ekranu, zaleca się używanie produktu firmy Samsung w celu uzyskania lepszego rozpoznawania odcisków palców.

 

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: