UPC Polska z internetem i usługami mobilnymi w nowych lokalizacjach

UPC Polska, dostawca najszybszego internetu wśród operatorów ogólnopolskich, startuje w nowych lokalizacjach, rozpoczynając świadczenie usług na sieciach światłowodowych wybudowanych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Z internetu UPC Polska, najszybszego w Polsce wśród operatorów ogólnopolskich, potwierdzonego certyfikatami firm badawczych Ookla® Speedtest® oraz SpeedTest.pl, a także z usług mobilnych i szerokiej oferty urządzeń korzystać mogą już klienci w nowych lokalizacjach w województwach: wielkopolskim, lubelskim i dolnośląskim. W ciągu kilku tygodni UPC zaoferuje tam również innowacyjne usługi telewizyjne. W sumie, dzięki dotychczas podpisanym przez UPC umowom z partnerami, zasięg operatora powiększy się z obecnych 3,5 mln o dodatkowe 1,7 mln gospodarstw domowych do 2023/2024 roku.

W UPC dokładamy wszelkich starań, aby zapewniać klientom najwyższą jakość usług, potwierdzoną tytułem najbardziej polecanego przez klientów operatora na rynku. Dziś, korzystając z sieci stworzonych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, zaoferujemy klientom w nowych lokalizacjach najszybszy ogólnopolski internet oraz usługi mobilne, wraz z najlepszą obsługą, by mogli w pełni korzystać z możliwości cyfrowego świata. – Bogdan Bucurei, CMO UPC Polska

Szybkie i stabilne Wi-Fi w całym domu

Klienci na nowych terenach mogą skorzystać z oferty superszybkiego internetu w czterech wariantach prędkości: 100 Mb/s, 300 Mb/s, 600 Mb/s oraz 1Gb/s z nowoczesnym modemem Connect Box gwarantującym stabilne połączenie. Trzy najwyższe prędkości dostępne są w opcjach łączy symetrycznych i kosztują odpowiednio 49,99 zł*, 59,99 zł*, 69,99 zł* oraz 79,99 zł* miesięcznie w wersji solo. Dodatkowo, do usługi internetowej, klienci mogą dobrać jeden z pakietów TV GO: HBO GO, Polsat Sport Premium czy Polsat Sport Premium + Eleven Sport Premium (19,99 zł miesięcznie), a także Filmklub (14,99 zł miesięcznie).

Atrakcyjne pakiety komórkowe bez zobowiązania

Do każdej z usług internetowych można dobrać usługę mobilną za darmo przez 3 miesiące i ze zwiększonym pakietem danych do końca roku w prezencie. W tej opcji pakiety Comfort i VIP, oprócz nielimitowanych rozmów i wiadomości SMS w Polsce, oferują do końca roku powiększone do 50 i 100 gigabajtów pakiety danych. Klienci mogą skorzystać ze zniżek rodzinnych – każda dodatkowa karta SIM to rabat w wysokości 5 zł. Można także skorzystać z dedykowanej oferty urządzeń: smartfonów, telewizorów i routerów LTE w promocyjnych cenach.
Szczegółowe informacje na temat oferty w nowych lokalizacjach można znaleźć na stronach: www.upc.pl/juz-u-ciebie oraz www.upc.pl/popc.

*+14,99 zł/mies. – do powyższych cen należy doliczyć opłatę za utrzymanie łącza internetowego w sieci partnera technicznego OSD. Ceny z rabatami za e-rachunek (5,01 zł/mies.) i zgodę marketingową (5,01 zł/mies.).

One thought on “UPC Polska z internetem i usługami mobilnymi w nowych lokalizacjach

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: