Razer Acari – podkładka lifestylowa dla graczy

Razer Acari – szybka i dwa razy gładsza – firma Razer przedstawiła dzisiaj nową podkładkę pod mysz o ultraniskim współczynniku tarcia – Acari, która została zaprojektowana z myślą o płynnym i maksymalnie szybkim przesuwaniu myszy.

Razer Acari

Dzięki temu podkładka zapewnia niezwykle szybki czas reakcji i dokładność śledzenia na poziomie piksela. Wymiary podkładki to imponujące 420 x 320 mm.

Acari gwarantuje precyzyjne śledzenie pikseli przy zachowaniu współczynników tarcia dynamicznego i statycznego na najwyższym, światowej klasy poziomie. Jest to możliwe dzięki użyciu unikalnej, wytrzymałej powierzchni z nanocząstek aktywowanych promieniowaniem ultrafioletowym.

W celu zapewnienia dokładnego i płynnego śledzenia przez myszkę oraz zagwarantować wolne od przeciągania ruchy, Razer Acari pokryto oleofobową powłoką. Zmniejsza to gromadzenie się czynników, takich jak naturalne tłuszcze skóry czy kurz. Rdzeń podkładki wykonano z poliwęglanu, a na jej spodzie umieszczono teksturowaną warstwę z gumy. Wszystkie te elementy tworzą gładką powierzchnię z antypoślizgową bazą o grubości zaledwie 1,95 mm.

Aby dowiedzieć się więcej o Razer Acari prosimy odwiedzić stronę.

Podsumowując, Razer Acari to twarda podkładka o ultraniskim współczynniku tarcia, dla szybkich ruchów myszki oraz z dużą powierzchnią zapewniającą pełną swobodę ruchu i dokładne śledzenie myszy.

Podkładka jest już dostępna od 6 sierpnia na Razer.com oraz u autoryzowanych sprzedawców w sugerowanej cenie detalicznej €69,99.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: