x-kom – umów się na wizytę w salonie z Booksy

Pandemia zwiększyła popularność zakupów w sieci, jednak nasi klienci często wybierają osobisty odbiór zakupów w jednym z naszych kilkudziesięciu salonów. To ważne, żeby taka wizyta była maksymalnie bezpieczna, a przede wszystkim krótka, bez kolejek. Stąd współpraca x-komu i Booksy.

Większość elektroniki można kupować na podstawie parametrów produktu. Nie ma jednak nic dziwnego w tym, że niektórzy klienci wolą przymierzyć myszkę do dłoni czy słuchawki do uszu. Niezastąpiona często jest fachowa porada naszych doradców.

Wigilia 2018, salon x-komu w warszawskiej Reducie. Już za chwilę mają rozpoczynać się świąteczne wieczerze, tymczasem w kolejce do naszych doradców stoją ludzie, którzy chcą odebrać zamówione na ostatnią chwilę prezenty. Około południa nasz system odnotowuje rekord – przed wejściem stoją 123 osoby, szacowany czas oczekiwania to ponad 2 godziny. Nie mogę obiecać zapominalskim, że następnym razem kolejki będą mniejsze, bo to tak naprawdę zależy od Was. Mogę natomiast zapewnić, że dzięki Booksy nie trzeba będzie czekać tak długo na swoją kolej.- Kamil Szwarbuła, rzecznik prasowy x-komu

Booksy jest już bardzo popularny w branży beauty, coraz częściej można go spotkać w bankowości. x-kom przeciera szlaki jeśli chodzi o sklepy z elektroniką. Klienci dostają możliwość zabookowania konkretnej daty i godziny, co pozwoli załatwić swoją sprawę bez kolejek.

Branża handlowa, a technologiczna w szczególności, wiedzie prym we wdrażaniu innowacyjnych i efektywnych rozwiązań wpływających na obsługę klienta. Rozpoczęcie współpracy z x-komem to dla nas potwierdzenie, że idea wygodnego umawiania się na wizytę, zaczerpnięta z branży beauty i podchwycona w czasach pandemii przez sektor finansowy sprawdza się doskonale w coraz to nowszych kategoriach biznesu. – Stefan Batory, CEO i założyciel Booksy

Poprzez Booksy będziecie mogli umówić się na odbiór zakupionego sprzętu czy konsultacje z doradcą.

źródło: x-kom

One thought on “x-kom – umów się na wizytę w salonie z Booksy

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: