Gry Futuresalt Entertainment w Huawei AppGallery

Studio gier mobilnych Futuresalt Entertainment oraz Huawei, drugi największy producent smartfonów na świecie rozpoczęli współpracę. W ramach projektu gry producenta będą dostępne w sklepie z aplikacjami Huawei AppGallery.

AppGallery

W pierwszym etapie współpracy Futuresalt Entertainment opublikuje swoje gry, m.in. Matches Cup, w sklepie AppGallery. Producent liczy tym samym na możliwość dotarcia do szerokiej grupy użytkowników urządzeń mobilnych Huawei, co ma przyczynić się do zwiększenia sprzedaży produktów studia. Gry Futuresalt Entertainment będą wspierane przez promocję wewnątrz AppGallery skierowaną do wszystkich krajów, w których operuje sklep oraz w innych kanałach dotarcia marki.

– Cieszymy się z rozpoczętej współpracy z globalnym graczem jakim jest Huawei. Wiemy, że to partner, który wyznaje podobne wartości, dzięki czemu możliwy będzie dalszy rozwój współpracy. Liczymy, że obie strony zyskają na tym partnerstwie. Mamy jednak nadzieję, że największą korzyść czerpać będą nasi gracze, a nasze gry dotrą do wszystkich zakątków świata – powiedział Łukasz Klejnberg, CEO Futuresalt Entertainment.

– Bardzo dynamicznie rozszerzamy ofertę sklepu z aplikacjami AppGallery, a coraz mocniejsze propozycje gamingowe stają się naszym wyróżnikiem. Cieszymy się, że Futuresalt Entertainment wzmocni nasze portfolio gier, które staje się dostępne dla ponad 390 milionów użytkowników AppGallery na całym świecie, w tym półtora miliona w Polsce – powiedział Witold Walczak, dyrektor ds. rozwoju ekosystemu Huawei w Polsce.

Pierwsza gra studia Futuresalt Entertainment Matches Cup jest już dostępna w AppGallery, a w ciągu najbliższych tygodni pojawią się kolejne.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: