realme z kluczowym polskim operatorem – siecią Play

realme ogłasza współpracę z kluczowym polskim operatorem – telefony marki już dostępne w Play. Z myślą o klientach przygotowano różnorodną ofertę. Znalazł się w niej zarówno flagowiec, model ze średniej półki, jak i budżetowiec. Z tej okazji sieć Play przygotowała specjalne ceny i wyjątkowy prezent – pierwszych 200 klientów otrzyma realme Band gratis.

realme

realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, rozpoczyna sprzedaż w sieci Play. Firma na polskim rynku rozwija się w błyskawicznym tempie, a współpraca z czołowym operatorem to kolejny krok w stronę zdobycia tytułu jednego z pięciu największych producentów w Polsce.

Propozycja dla każdego

Test Realme X50 Pro – świetny flagowiec 5G za przyzwoitą cenę

W salonach Play dostępne są 3 modele: realme 6i, 6 Pro oraz X3 SuperZoom, a do tego opaska sportowa realme Band. Dzięki różnorodnej propozycji, każdy będzie mógł wybrać telefon idealnie dopasowany do swoich potrzeb – zarówno użytkownicy szukający opcji z niższej półki cenowej, jak i wielbiciele flagowców.

Podjęcie współpracy z jednym z największych operatorów w Polsce pomoże marce w dalszym, efektownym rozwoju. Wyniki sprzedażowe realme już teraz są imponujące, a dzięki wejściu do sieci Play będą jeszcze lepsze. Ambitne plany producenta skupiają się na dalszej ekspansji i pozyskiwaniu nowych użytkowników, dlatego obecność w ofercie polskich operatorów jest kluczowa.

Naszym celem jest aby do końca roku stać się jedną z pięciu największych marek smartfonów w Polsce pod względem sprzedaży. realme rozwija się bardzo dynamicznie, a wyniki, które osiągamy świadczą o zaufaniu klientów. Nawiązanie współpracy z Play, wiodącego operatora sieci komórkowej, to kolejny krok dla umacniania naszej pozycji w Polsce. Bardzo silna tożsamość Play i wartości, z którymi jest kojarzona są zbieżne z filozofią, którą wyznaje również realme. Wierzymy, że dzięki tej współpracy jeszcze więcej użytkowników będzie miało okazję zetknąć się z realme i przekonać się o potencjalne naszych produktów.” mówi Jason Guo – Dyrektor realme na Europę Środkową i  Wschodnią.

Test realme realme Buds Air Neo: całkowicie bezprzewodowe, absolutnie bezproblemowe

Wyjątkowe okazje

 Rozpoczęciu współpracy towarzyszy wyjątkowa oferta przygotowana przez Play – na pierwszych 200 klientów sklepu internetowego oraz sprzedaży telefonicznej czeka opaska realme gratis. Dodatkowo z tej okazji zadbano o bardzo atrakcyjne ceny produktów.

Play prowadzi szeroko zakrojone działania promocyjne online i offline związane z włączeniem realme do swojej oferty. W sklepach stacjonarnych pojawią się specjalne materiały promocyjne, a klienci będa mieli możliwość przetestowania telefonów.

Play wierzy w marki takie jak realme, ponieważ zapewniają klientom doskonałe, wielopoziomowe doświadczenia związane z użytkowaniem ich produktów. Co więcej, łączą one w sobie wysoką jakość urządzeń z rozsądną ceną, dzięki czemu każdy może się nimi cieszyć.

Jesteśmy dumni z tego, że jako pierwszy operator komórkowy w Polsce oferujemy naszym klientom smartfony realme, dzięki czemu mogą oni wybierać modne urządzenia z innowacyjnymi technologiami i funkcjami oraz budować niepowtarzalne doświadczenia, po raz pierwszy dostępne w segmencie cenowym. Dostrzegamy dynamiczny rozwój realme w Polsce i na świecie i bardzo cieszymy się na tę współpracę.” mówi Michał Spoczyński – Dyrektor Departamentu Handlowego Play.

źródło: realme

One thought on “realme z kluczowym polskim operatorem – siecią Play

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: