realme C11 – bateria 5000 mAh i 6,5-calowy ekran poniżej 500 zł

realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, ogłasza oficjalną premierę kolejnego urządzenia. 12 sierpnia w Polsce zadebiutuje realme C11. Prezentacja sprzętu odbędzie się o godzinie 16:00 w formie wideokonferencji transmitowanej na Facebooku i YouTubie

realme C11

 realme C11 – większa bateria, niekończąca się zabawa

Seria realme C cieszy się popularnością wśród ponad 13 milionów użytkowników na całym świecie. Najnowsza odsłona czyli realme C11 jest wierna założeniom serii i kładzie nacisk na takie elementy specyfikacji jak najwyższej jakości, pojemną baterię, duży ekran LCD oraz przykuwający oko design.. Wszystko to czyni C11 idealnym wyborem dla młodych użytkowników ceniących wygodę, rozrywkę i atrakcyjną.

Pojemność baterii 5000 mAh wciąż nie jest standardem i stanowi ogromny atut sprzętu, który został w nią wyposażony. A taką właśnie baterię znajdziemy w realme C11, który w trybie gotowości może działać nawet do 40. Do tego pozwala słuchać muzyki non stop przez 169 godzin i oglądać filmy przez 21 godzin, a zapalonym graczom oferuje aż 12 godzin ciągłej rozgrywki mobilnej. realme oprócz najlepszej specyfikacji stawia także na bezpieczeństwo, dlatego żywotny akumulator został zabezpieczony stalą nierdzewną. Co warto zaznaczyć, telefon posiada funkcję odwrotnego ładowania, w razie potrzeby może służyć także jako power bank.

Test realme 6s – w tym segmencie trudno o konkurencję

 Procesor Helio G3 który znajdziemy w realme i 3 GB RAMu zapewniają temu modelowi szybkość i wydajność. 6,5-calowy ekran o proporcjach 20:9 zastosowany w realme C11 zapewnia szerokie pole widzenia i wygodne użytkowanie. Dzięki konstrukcji typu mini-drop stosunek ekranu do obudowy wynosi do 88,7% – tak duży wyświetlacz i świetna jakość obrazu dostarczą doskonałe wrażenia, zwłaszcza graczom. Dodatkowo dzięki podwójnemu tylnemu aparatowi o rozdzielczości 13 MP, realme C11 pozwoli uzyskać efekt bokeh oraz wykonać wyjątkowe zdjęcia w trybie nocnym. WYmienione atuty plasują ten model w czołówce segmentu telefonów budżetowych.

realme z kluczowym polskim operatorem – siecią Play

Z myślą o młodych użytkownikach, realme zawsze dba o nowoczesny i oryginalny design. Model C11 dostępny będzie w kolorach Pepper Grey i Mint Green. Cechą, która bez wątpienia wyróżnia realme C11 na rynku jest niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny. Wymienione parametry są bowiem zamknięte w sprzęcie, którego cena rynkowa w Polsce wynosi zaledwie 499 zł. Więcej informacji na temat najnowszego smartfona od realme pojawi się podczas wideokonferencji, którą będzie można obejrzeć 12 sierpnia (start o godzinie 16:00) na YouTubie i Facebooku.

źródło: realme

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: