T-Mobile na Dzień Pozytywnie Zakręconych – 100 ekstra złotówek na rozmowy, SMS-y i MMS-y

Okazji do świętowania nigdy za wiele – nawet jeśli mowa o mniej znanych datach takich np. Dzień Pozytywnie Zakręconych. Właśnie z tej nietypowej okazji T-Mobile przygotował dla swoich klientów MIX oraz na kartę bonus w postaci 100 ekstra złotówek do wykorzystania na rozmowy do wszystkich sieci komórkowych, na numery stacjonarne, SMS-y, MMS-y w kraju i w roamingu UE. Prezent można aktywować od 17 do 19 sierpnia.

Nowa promocja jest kolejną odsłoną akcji skierowanej do wszystkich użytkowników do użytkowników usług T-Mobile na kartę i MIX z Taryfą Frii Mix, w ramach której do posiadaczy ofert trafiają bezpłatne bonusy, które mogą aktywować w określonych dniach, bez konieczności spełniania dodatkowych kryteriów.

Jak działa 5G w T-Mobile w Warszawie? Sprawdziliśmy to.

Tym razem z okazji Dnia Pozytywnie Zakręconych, który obchodzony jest 17 sierpnia, T-Mobile ułatwia klientom wzbudzanie radości i wywoływanie uśmiechu na twarzach ich bliskich, udostępniając każdemu 100 ekstra złotówek, które mogą wykorzystać na rozmowy bądź kontakt SMS-owy i MMS-owy z rodziną i przyjaciółmi. Bonus można zrealizować w kraju i w roamingu UE przez 7 dni od momentu jego odebrania. Każdy klient może skorzystać z promocji jeden raz.

Jak aktywować gratisowe złotówki? Nie wymaga to spełnienia żadnych dodatkowych warunków – wystarczy tylko wysłać SMS o treści: „TAK” na numer:

 • 80401 – w przypadku użytkowników na kartę,
 • 80404 – dla klientów oferty MIX.

W ostatnim czasie T-Mobile przygotował podobne prezenty m.in. z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca, a także mniej oczywistych „świąt”, takich jak Dzień Emoji oraz Dzień Przyjaźni. Więcej informacji na temat specjalnych promocji dla klientów T Mobile na kartę i MIX można przeczytać na stronie: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/wyjatkowy-dzien.

2 komentarze do “T-Mobile na Dzień Pozytywnie Zakręconych – 100 ekstra złotówek na rozmowy, SMS-y i MMS-y

 • 18 sierpnia 2020 o 09:28
  Permalink

  Przykro nam, że coś nie działa. My tylko informujemy o Promocji. Warto zapytać operatora. Pozdrawiamy Andrzej

  Odpowiedz
 • 18 sierpnia 2020 o 09:04
  Permalink

  Coś ta promocja nie bardzo działa. Cieszył mnie zasięg sieci i to mnie trzymało jednak obecnie przy częstych dzoenych ofertach nie wydaje mi się by konkurencja nie działała lepiej.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: