EISA 2020 – OnePlus 8 Pro najlepszym smartfonem 2020–2021

OnePlus 8 Pro zdobywa nagrodę EISA dla najlepszego smartfona roku w latach 2020–2021. Największa na świecie niezależna organizacja ekspercka odznaczyła smartfon OnePlus 8 Pro „urządzeniem, które wnosi„ smart ”do smartfona”

OnePlus 8 Pro
OnePlus 8 Pro

Globalna marka technologiczna Oneplus ogłosiła, iż jej flagowe urządzenie OnePlus 8 Pro otrzymało nagrodę „Najlepszy smartfon 2020-21” przyznaną przez organizację Expert Imaging and Sound Association (EISA), należącą do grupy składającej się z najbardziej szanowanych magazynów i wydawnictw zajmujących się elektroniką użytkową na świecie.

Opisując osiągnięcia OnePlus 8 Pro, EISA stwierdziła: „OnePlus 8 Pro podnosi poprzeczkę smartfonom z najwyższej półki, pokazując, jak najnowocześniejsza technologia sprzętowa może łączyć się ze wspaniałym designem. Komponenty zewnętrzne urządzenia to wyświetlacz 120Hz o przekątnej 6,78 cala, z wyraźną rozdzielczością QHD + oraz przepięknie wykończoną obudową, której szczyt uzupełniony jest miękkim wykończeniem posiadającym stopień ochrony IP-68. Wewnątrz urządzenia wyróżnić można najnowszy chipset Qualcomm Snapdragon 865 – obsługiwany przez 8 GB lub 12 GB pamięci RAM – który zapewnia szybkość, stabilność oraz łączność 5G z oprogramowaniem OxygenOS OnePlus 8 Pro. Smartfon dodatkowo posiada baterię 4510 mAh, wspomaganą debiutującą bezprzewodową technologią Warp Charge 30, która pozwala naładować baterię do 50% w zaledwie 30 minut. Ponadto możliwość konfiguracji aparatu z czterema obiektywami na tylnym panelu zapewnia elastyczność i precyzję zdjęć. To urządzenie definiuje „smart” w smartfonie!”

Reklamy

„Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem nagrody EISA dla najlepszego smartfona roku za OnePlus 8 Pro, naszego jak dotąd najbardziej zaawansowanego technologicznie i pięknie zaprojektowanego flagowca” – powiedział Pete Lau, założyciel i dyrektor generalny OnePlus. „W OnePlus ciężko pracujemy aby stale tworzyć jak najdoskonalsze wrażenia dla naszych użytkowników, a OnePlus 8 Pro demonstruje nasze zaangażowanie w dzieleniu się najlepszą technologią ze światem.

OnePlus Nord z 5G – błyskawicznie szybki na wielu poziomach

OnePlus 8 Pro to najnowszy flagowy model ultra-premium od OnePlus, który posiada wiodący w branży wyświetlacz 120 Hz i platformę mobilną Qualcomm Snapdragon 865. Smartfon dodatkowo jest wyposażony w obsługę 5G oraz do 12 GB najnowocześniejszej pamięci RAM LPDDR5. Co więcej, główny aparat posiada niestandardowy czujnik Sony, ultraszerokokątny obiektyw 48 MP oraz teleobiektyw z 3-krotnym zoomem hybrydowym i 30krotnym zoomem cyfrowym. Dzięki potężnemu systemowi, w jaki jest wyposażony aparat OnePlus 8 Pro, urządzenie może zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających fotografów
i filmowców.
***
EISA to największa na świecie niezależna organizacja łącząca ekspertów w dziedzinie technologii multimedialnych, oferująca unikalną, globalną perspektywę na rynek elektroniki użytkowej. Od prawie 40 lat nagrody EISA dostarczają niezależne rekomendacje dotyczące kupowania technologii konsumenckich. Nagrody EISA są wybierane corocznie przez grupy ekspertów reprezentujące 61 czołowych magazynów i stron internetowych z dziedziny fotografii, kina domowego, audio do kina domowego, hi-fi, elektroniki samochodowej i mobilnej z 29 krajów. Grupy ekspertów działają niezależnie, ale współpracują pod egidą EISA. Każdy kraj może reprezentować tylko jedno czasopismo z każdej grupy ekspertów.

Źródło: OnePlus

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]