Zniżka w restauracjach Pizza Hut za płatność telefonem z Visa

Wspólne wyjście na pizzę ze znajomymi, a potem jeden ruch i gotowe. Nie ma nic prostszego niż płatność telefonem. Kiedy tylko przyjdzie nam ochota na pizzę, taki mobilny portfel mamy zawsze przy sobie. A teraz w Pizza Hut płacąc smartfonem otrzymamy jeszcze 20 proc. zniżki na kolejne zamówienie w restauracji.

Pizza Hut
Pizza Hut to marka, która dobrze wie, że klienci uwielbiają pizzę i wszelkie udogodnienia. Dlatego razem z doświadczoną w zakresie bezpiecznych płatności marką Visa, przekonują do płatności smartfonem. Sprawdzi się to zwłaszcza teraz, kiedy metody bezgotówkowe są bezpieczniejsze niż używanie banknotów. Płacenie telefonem jest szybkie i wygodne. Nie szukamy portfela, nie odliczamy gotówki, na czekamy na resztę. Wyciągamy smartfona i rachunek opłacony. Dodatkowo Pizza Hut przygotowała specjalną promocję – 20 proc. zniżki na kolejne zamówienie przy płatnościach mobilnych Visa. Rabat można wykorzystać podczas kolejnej wizyty w restauracji. A jest w czym wybierać. W menu oprócz dużego wyboru pizz, znajdziemy także przystawki, makarony oraz świeże sałatki.

Chcąc skorzystać z rabatu, wystarczy zachować potwierdzenie płatności i pokazać je kelnerowi podczas następnej wizyty. Promocja potrwa do 13 września i obowiązuje tylko na miejscu w restauracjach. Szczegóły na pizzhut.pl i https://pl.review.visa.com/plac-z-visa/polecane-technologie/platnosci-mobilne.html

Pizza Hut i Visa wspierają promocję kampanią w telewizji, digitalu oraz w restauracjach. Spoty będzie można zobaczyć m.in. w TVP, Polsacie, TVN i kanałach tematycznych. Kampanię przygotowały agencja Saatchi & Saatchi i dom mediowy Starcom. Za wsparcie PR odpowiada 180heartbeats + JUNG v MATT.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: