Nowy Play Internet Domowy – już od 35 zł mies

20 sierpnia Play uruchamia nową ofertę internetu bezprzewodowego dostępną wraz z urządzeniem już od 35 zł miesięcznie. Operator stawia na przejrzyste warunki, spójne z nową ofertą internetu stacjonarnego. Dodatkowo, decydując się na nowy internet w Play, każdy będzie mógł korzystać z usługi telewizyjnej PLAY NOW TV już od 10 zł miesięcznie i otrzyma pakiet HBO GO w prezencie.

Play Internet Domowy

Play ujednolica ceny internetu bezprzewodowego i stacjonarnego oraz udostępnia swoim klientom spójną, ofertę internetu domowego. Bez względu na wybraną technologię klient może zdecydować się na najbardziej optymalne dla siebie rozwiązanie. Ceny za dostęp do internetu bezprzewodowego zaczynają się od 35 zł miesięcznie.

PLAY NOW TV BOX – nowa oferta oraz ulepszony dekoder

W podstawowym pakiecie internet bezprzewodowy dla domu zapewnia 70 GB transferu. Kolejne pakiety oferują nielimitowane GB z dużymi paczkami danych z pełną prędkością:

  • 100 GB za 45 zł miesięcznie;
  • 200 GB z dostępem do 5G za 55 zł miesięcznie;
  • aż 500 GB z dostępem do 5G za 75 zł miesięcznie.

Najbardziej wymagający w ostatnim z pakietów mogą wybrać także ultranowoczesny router Huawei 5G CPE Pro 2 z opłatą miesięczną 100 zł.

W ramach oferty operator proponuje szeroki wybór urządzeń – klienci będą mogli zdecydować się na router mobilny, router domowy, a także tablet lub laptop. W ofercie Play dostępne są także zaawansowane urządzenia sieciowe, takie jak wzmacniacz sieci Wi-Fi czy routery z systemem mesh. Możliwy jest też wybór oferty internetu mobilnego bez urządzenia, w opcji tylko SIM.

Play Internet Stacjonarny bez umowy terminowej już za 35 zł miesięcznie

Internet bezprzewodowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy często podróżują, korzystają z sieci poza domem lub nie mają w swoim miejscu zamieszkania czy pracy internetu światłowodowego lub kablowego. W każdym z pakietów Play zapewnia użytkownikom 6 miesięcy dostępu do serwisu muzycznego Tidal oraz do platformy streamingowej Amazon Prime Video oraz 1 miesiąc korzystania z Ochrony Internetu.

Nowi użytkownicy Play Internet w każdej z ofert otrzymają również możliwość rozszerzenia usług o telewizję PLAY NOW TV BOX z najnowszą wersją dekodera już od 10 zł miesięcznie, z dostępem do 50 kanałów oraz programów rozrywkowych, informacyjnych i ogólnych. Osoby ceniące wolność wyboru i różnorodność treści mogą się zdecydować na ofertę rozszerzoną za 35 zł miesięcznie, dzięki czemu zyskają pakiety EXTRA, SPORT, KIDS i NEWS na cały okres trwania umowy. Wybierając jednocześnie Play Internet oraz PLAY NOW TV BOX klienci mogą oglądać kanały HBO oraz materiały z biblioteki filmów i seriali HBO GO nawet przez 12 miesięcy za darmo.

A po więcej informacji o nowym Play Internet odsyłam Was na dedykowaną stronę.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: