Panasonic LUMIX G100 – aparat w przedsprzedaży z rejestratorem obrazu za 1 zł

W ofercie marki Panasonic pojawił się dedykowany vlogerom i kreatywnym twórcom nowy model aparatu z wymienną optyką LUMIX G100. Trwa właśnie promocja, dzięki której do zakupu aparatu dołączany jest rejestrator obrazu HV-HCA14 za 1 zł.

Panasonic LUMIX G100

LUMIX G100 ma wszystko, czego potrzeba, aby nagrywać vlogi w doskonałej jakości 4K/30p i FHD/60p – nawet w najmniej sprzyjających warunkach. Aparat jest lekki i kompaktowy. Połączenie stabilizacji obiektywu i 5-osiowej stabilizacji aparatu LUMIX sprawia, że drgania nie występują, nawet kiedy operator jest w ruchu, a technologia OZO Audio marki Nokia zapewnia czysty i żywy dźwięk bez konieczności korzystania z zewnętrznego mikrofonu.

LUMIX G100 integruje łączność Bluetooth i Wi-Fi. Dzięki dedykowanemu przyciskowi szybko przesyła filmy oraz zdjęcia do smartfona, umożliwiając udostępnianie ich w mediach społecznościowych za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji LUMIX Sync na iOS i Androida.
To doskonały wybór dla wideoblogerów, dzielących się swoją codziennością z innymi.

Panasonic KX-TPA70 i KX-TPA73 – nowa generacja telefonów DECT

Tylko teraz przy zamówieniu aparatu LUMIX G100 w przedsprzedaży na http://www.beiks.com, http://www.fotoplus.pl oraz http://www.cyfrowe.pl możesz odebrać zestaw z rejestratorem obrazu HV-HCA14 za 1 zł. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Szczegóły na stronie Tutaj
Regulaminy akcji znajdują się na stronach poszczególnych dealerów.

O firmie Panasonic
Panasonic

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: