Bilety na połączenia firmy Szwagropol od dziś w aplikacji SkyCash

SkyCash łączy siły z przewoźnikiem autobusowym Szwagropol, obsługującym połączenia na terenie województwa małopolskiego. Od dziś bilety na wszystkie trasy firmy dostępne są w aplikacji SkyCash. Wśród dostępnych połączeń znajdują się takie kierunki jak Kraków – Zakopane czy Kraków – Bukowina Tatrzańska.

Bilety
Bilety na podróż autobusami firmy Szwagropol można zakupić wyszukując żądane połączenie z poziomu kafla „Bilety autokarowe” lub wchodząc w „Planer podróży”. Informacja o tym, że dane połączenie realizowane jest przez Szwagropol wyświetli się po kliknięciu w przycisk „Szczegóły”. Ceny biletów normalnych wahają się od 3 zł do 26 zł w zależności od trasy.

Trasy przewoźnika Szwagropol dostępne w aplikacji SkyCash:

 • Kraków – Nowy Targ – Zakopane – Nowy Targ – Kraków
 • Kraków – Brzesko – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków
 • Kraków – Nowy Targ – Bukowina Tatrzańska – Nowy Targ – Kraków
 • Kraków – Brzesko – Nowy Sącz – Piwniczna-Zdrój – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków
 • Kraków – Brzesko – Nowy Sącz – Krynica-Zdrój – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków

Jak kupić bilet w SkyCash?
Aby szybko i bezpiecznie kupić bilet na wybrane połączenie obsługiwane przez Szwagropol w SkyCash, należy zacząć od zainstalowania aplikacji na swoim urządzeniu mobilnym. Aplikację pobrać można z zaufanych źródeł: Google Play, AppStore, AppGallery lub na stronie skycash.com. Następnie, w kilku krokach należy założyć konto uzupełniając swoje dane oraz zasilając Portmonetkę SkyCash.

„Zapłać z Plus” w rachunku telefonicznym za bilety kupione w aplikacji SkyCash

 • Zakup biletu powinien nastąpić przed wejściem na pokład autobusu. Aby dokonać zakupu, należy postępować zgodnie z następującymi krokami:
 • Wybierz kafelek „Bilety autokarowe” lub wejdź w planer podróży widoczny na dolnym pasku w aplikacji oznaczony ikoną mapy oraz podpisem „Zaplanuj podróż”.
 • Wpisz miasto, w którym rozpoczynasz podróż oraz miejsce docelowe. Następnie, uzupełnij datę i godzinę wyjazdu.
  Aplikacja wyświetli wszystkie dostępne połączenia spełniające wybrane kryteria. Spośród nich, wybierz połączenie, potwierdzając wybór przyciskiem „Wybieram”.
 • W następnym kroku wybierz liczbę osób, które odbędą podróż oraz zaznacz ulgi, które dotyczą wybranych pasażerów.
  Po zaakceptowaniu regulaminu, dokonaj płatności z Portmonetki SkyCash, potwierdzając transakcję kodem PIN, który został nadany podczas rejestracji.
 • Zakupiony bilet znajdziesz w zakładce “Moje bilety” lub “Kontrola biletów”. Podczas weryfikacji, należy okazać ekran urządzenia, z którego została zrealizowana płatność elektroniczna.

Bilety autokarowe i wiele więcej
SkyCash to nie tylko możliwość zakupu biletów na połączenia autokarowe. Aplikacja umożliwia także automatyczną płatność za przejazd autostradą A4 Katowice – Kraków oraz AmberOne Autostradą A1, szybkie i wygodne opłacenie parkingu, zakup biletów komunikacji miejskiej czy biletów do kina. SkyCash oferuje swoje usługi w ponad 150 miastach w Polsce, dzięki czemu bezpieczne płatności za usługi w Twoim mieście, ale także w podróży są zawsze w zasięgu ręki. Aplikacja posiada obecnie ponad 3 mln zarejestrowanych użytkowników.

źródło: SkyCash

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: