iRobot x Anna Halarewicz

Kontynuując połączenie sztuki z technologią, iRobot Polska wraz z jedną z najbardziej rozpoznawalnych ilustratorek w Polsce, przedstawia projekt Anna Halarewicz x iRobot. W tym roku akcja przybiera szczególny wymiar.

iRobot Roomba s9+
Rewolucyjne podejście do rynku robotów sprzątających wymaga wyjątkowej oprawy. Dlatego też iRobot oraz DLF – polski dystrybutor marki – zdecydowali się kontynuować zeszłoroczną akcję stworzenia jedynego takiego modelu robota sprzątającego marki iRobot. W tym roku do współpracy zaprosił jedną z najlepszych polskich ilustratorek – Annę Halarewicz. Akcja pomalowania iRobot Roomba s9+ to projekt, który już na stałe wpisał się w działania marki na rzecz szeroko rozumianej kultury oraz – co najważniejsze – możliwość włączenia się w działania charytatywne, służące wielu potrzebującym ludziom.

iRobot – trzy nowe modele Roomba serii 600 już w Polsce

Wybór należy do fanów
W tym roku współpracę z Anną Halarewicz oddajemy w ręce fanów marki iRobot. To oni zdecydują o tym jak będzie wyglądał finalny projekt modelu s9+. Głosowanie na jeden z trzech projektów możliwe jest na oficjalnym profilu marki na portalu społecznościowym Facebook.

Podobnie jak w ubiegłym roku, iRobot w wersji Anny Halarewicz, zostanie przekazany na rzecz jednej z największych akcji dobroczynnych w Polsce.

Roomba s9+ – pomoże w każdym domu
iRobot Roomba s9+ to jeden z najbardziej inteligentnych urządzeń na rynku. Posiada 3-stopniowy system sprzątania oraz dwie o wiele szersze gumowe szczotki, które jeszcze lepiej radzą sobie ze sprzątaniem podłóg. Roomba s9+ to także nowy, wyjątkowy kształt samego urządzenia. Jego jeden prosty bok i wyposażenie go w dwie szczotki boczne umożliwia dotarcie do najbardziej trudnych miejsc jak załamania czy kąty pod szafkami. Wszystko dzięki technologii PerfectEdge™, która wynajduje ukryte zabrudzenia. Robot automatycznie opróżnia się do zamkniętego worka AllergenLock, który mieści zawartość aż trzydziestu pojemników. Wyposażony jest również w technologię Imprint Link, która może stworzyć doskonały uzupełnienie wraz z mopującym robotem z linii Braava. Wszystko po to, aby automatycznie rozpocząć cykl mopowania zaraz po skończonym odkurzaniu.

źródło: iRobot

3 komentarze do “iRobot x Anna Halarewicz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: