T-Mobile – taniej do 85% na połączenia i SMS-y na Białoruś

Odpowiadając na apele organizacji międzynarodowych, lokalnych NGO-sów oraz internautów, T‑Mobile Polska obniża stawki połączeń i SMS-ów na Białoruś, aby ułatwić utrzymywanie kontaktów z osobami po białoruskiej stronie granicy. W zależności od segmentu obniżki wynoszą do 85% względem dotychczasowych cen.

Od pierwszych sygnałów, jakie trafiały do T-Mobile w obszarze sytuacji na Białorusi, operator analizował możliwości ułatwienia kontaktów pomiędzy Białorusinami i Polakami, zaniepokojonych sytuacją rodzin i znajomych po drugiej stronie granicy. W efekcie firma przygotowała dwa rozwiązania ofertowe, skierowane do klientów indywidualnych, które umożliwiają utrzymywanie kontaktów bez ponoszenia wysokich opłat.

połączeń i SMS-ów

Pakiety dla klientów abonamentowych

Klienci T-Mobile posiadający abonament z taryfą „T” (zdecydowana większość użytkowników) mogą w prosty sposób aktywować pakiet 30 lub 70 minut (wymiennych na SMS-y) na rozmowy z białoruskimi numerami stacjonarnymi i komórkowymi. Koszt pakietu zawierającego 30 minut to 10 zł z VAT. W przypadku pakietu 70 minut za 20 zł z VAT koszt minuty połączenia wynosi 29 groszy (obniżka 85%). Minuty w ramach pakietów są rozliczane za każde rozpoczęte 60 sekund połączenia.

Aby aktywować wybrany pakiet, należy:

  • w przypadku 30 minut (lub SMS-ów) wysłać SMS o treści AKT30 na numer 80008,
  • w przypadku 70 minut (lub SMS-ów) wysłać SMS o treści AKT70 na numer 80008

Obniżone stawki w segmencie postpaid będą obowiązywać do 16 października.

Jak działa 5G w T-Mobile w Warszawie? Sprawdziliśmy to.

Niższe stawki dla klientów korzystających z ofert na kartę i MIX

W przypadku klientów korzystających z ofert T-Mobile na kartę, MIX, Heyah na kartę, Heyah MIX i tuBiedronka operator przygotowuje obniżenie stawki połączeń o połowę – z 1,96 zł do 99 groszy za minutę połączenia. Stawka została ustalona na poziomie cen, jakie obowiązują dla połączeń do krajów Unii Europejskiej (złotówka za minutę). Nowe stawki zostaną uruchomione w najbliższych dniach i będą obowiązywać do 16 października 2020 r. W obu przypadkach operator bierze pod uwagę możliwość rozszerzenia tego okresu, jeśli niepokojące wydarzenia na terenie Białorusi będą się przedłużać.

2 komentarze do “T-Mobile – taniej do 85% na połączenia i SMS-y na Białoruś

  • Pingback: Play - tańsze połączenia na Białoruś - TECHNOSenior

  • 26 sierpnia 2020 o 12:13
    Permalink

    Ekstra, T-Mobile chyba rzuciło najniższą stawką z wielkiej czwórki. Statystyki pokazały, że połączeń na Białoruś wykonuje się w Polsce sporo. Cieszę się, że przynajmniej w ten sposób pomagamy sąsiadom w ciężkich czasach. Politycy chyba się do tego nie palą…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: