CANAL+ – największe hity na zakończenie lata

Mimo że wakacje powoli zbliżają się ku końcowi, przed nami jeszcze wiele emocji. Tajemnice szalonych przygód popularnych bohaterów czekają na odkrycie zarówno przez najmłodszych, jak i tych już całkiem dorosłych widzów. Z jakimi problemami borykają się dorastający Czkawka i Szczerbatek? Jakie tajemnice z przeszłości kryją się przed władczyniami Arendell, Elsą i Anną? Aż w końcu – jak sprawdził się Ryan Reynolds w roli niestrudzonego choć nieco futrzastego detektywa? Fantastyczne światy w ramach familijnej oferty usługi CANAL+ telewizja przez internet czekają na odkrycie.

CANAL+

Końcówka tego lata zdecydowanie nie będzie należała do nudnych. „Corgi. Psiak królowej”, „Kraina lodu 2”, „Jak wytresować smoka 3”, „Detektyw Pikachu” i wiele innych kultowych filmów zagwarantuje znakomitą rozrywkę dla całej rodziny. Dzięki najnowszej usłudze CANAL+ telewizja przez internet, która łączy w sobie światy kanałów na żywo z VOD, wszyscy domownicy, niezależnie od wieku i zainteresowań, mogą cieszyć się dostępnością wybranych programów o dowolnej porze, w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Jednak nie ma nic lepszego niż czas wspólnie spędzony z najbliższymi.

PREMIERY CANAL+ – od teraz dostępne w aplikacji na Android, iOS oraz Android TV

Dlatego dla wszystkich, którzy uwielbiają wspólne wieczory przed dobrym filmem dla całej rodziny, CANAL+ telewizja przez internet przygotował niezwykle bogatą ofertę filmów familijnych. Znajdują się w niej zarówno klasyczne animacje, jak i nowości dostępne m.in. w ramach kanałów CANAL+ PREMIUM, Filmbox czy HBO, które niedawno gościły na wielkim ekranie. Dodatkowo przez pierwszy miesiąc usługa jest dostępna zupełnie bezpłatnie. Wystarczy zarejestrować się na stronie ogladaj.canalplus.pl  i dać się porwać przygodzie!

W ofercie filmów familijnych dla całej rodziny znajdują się m.in.:

  • „Corgi. Psiak królowej” (CANAL+ PREMIUM, film animowany) Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Mieszka w Pałacu Buckingham pławiąc się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu.
  • „Pokémon: Detektyw Pikachu” (HBO w CANAL+ telewizja przez internet, film fantasy) Detektyw Pikachu próbuje znaleźć zaginionego partnera. Kryminał rozgrywający się w świecie Pokemonów.
  • „Jak wytresować smoka 3” (CANAL+ PREMIUM, film animowany) Czkawka stara się sprostać obowiązkom wodza Berk. Nad miastem zawisło wielkie niebezpieczeństwo. Chłopak musi zrobić wszystko, aby uratować mieszkańców i smoki. Jedyną szansą na ocalenie jest wyprawa do ukrytego świata rodem z mitów i opowieści. Wraz ze Szczerbatkiem Czkawka musi stawić czoła niebezpieczeństwom i sprostać wielkim wyzwaniom w nieznanej krainie.
  • „Kraina Lodu 2” (HBO w CANAL+ telewizja przez internet, film animowany) – Anna, Elsa, Kristoff, Sven i bałwanek Olaf opuszczają królestwo Arendelle; wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż do źródeł starożytnych legend, by odkryć tajemnice magicznej mocy Elsy.
  • „Chłopiec z burzy” (CANAL+ PREMIUM, film przygodowy) – historia o tym, jak wiele potrafią sobie dać i jak wiele mogą się od siebie nauczyć. Mozolna nauka latania, walka z kłusownikami polującymi na nadmorskie ptaki i niekończące się wspólne wygłupy zacieśniają niezwykłą więź między Michaelem a zwierzęciem. W końcu jednak przychodzi moment, gdy pelikan dorasta, a chłopiec musi opuścić domek na plaży. Czy ich przyjaźń jest w stanie przetrwać?
  • „Rodzina Addamsów” (HBO w CANAL+ telewizja przez internet, film animowany) – uwielbiana przez widzów na całym świecie mroczna rodzina Addamsów powraca w filmie animowanym.
  • „Mia i biały lew” (CANAL+ PREMIUM, film familijny) – dziesięcioletnia Mia mieszka z rodzicami w Londynie, tam chodzi do szkoły, ma przyjaciół. Pewnego dnia rodzice dziewczynki oznajmiają, że podjęli decyzję o przeprowadzce na inny kontynent – do Afryki. Zamierzają tam prowadzić gospodarstwo. Mia musi przystosować się do nowej sytuacji. Na farmie rodzi się białe lwiątko, Charlie. Mia zaprzyjaźnia się z nim.
  • „W głowie się nie mieści” (HBO w CANAL+ telewizja przez internet, film animowany) dorastanie nie jest łatwe. Wie o tym dobrze Riley, której życiem kierują uczucia: Radość, Strach, Gniew, Odraza oraz Smutek.
  • „Mali agenci 1, 2 i 3” (Filmbox w CANAL+ telewizja przez internet, film familijny) – Antonio Banderas i Carla Gugino grają parę tajnych agentów, którzy wpadają w kłopoty i potrzebują pomocy własnych dzieci.

Materiały graficzne są dostępne pod tym linkiem.

źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: