Huawei – historyczny sukces Roberta Lewandowskiego z „mistrzowską ofertą”

Świętując historyczny sukces swojego ambasadora Roberta Lewandowskiego, Huawei przygotował „mistrzowską ofertę” dla urządzeń z różnych kategorii produktowych. Oferta obejmuje wybrane laptopy, tablety, smartfony i smartwatche. Potrwa do 30 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Robert Lewandowski

„Mistrzowska oferta” dostępna jest w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w sklepach Empik, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom. Lista produktów objętych ofertą może się różnić u różnych partnerów. Szczegóły dostępne są w sklepach.

W „mistrzowskiej ofercie” Huawei znalazł się lekki i wydajny laptop Huawei MateBook 13 2020 z procesorem i7, a jego nowa, rekomendowana cena detaliczna to 4999 zł. Wersja z z procesorem i5 również dostępna jest w nowej, atrakcyjnej cenie, która wynosi 3599 zł. Osoby, które zdecydują się na zakup laptopów w sklepie huawei.pl, dodatkowo otrzymają mysz i plecak – każde za 1 zł (akcesoriów w tym wypadku nie można kupić pojedynczo).

„Mistrzowska oferta” daje także atrakcyjną okazję zakupu multimedialnego tabletu Huawei MatePad w wersji z WiFi za 1199 zł, a w wersji z LTE za 1399 zł.

Test Huawei P40 lite 5G – fotograficzna siła i szybki transfer za 1799 zł

Kategorię smartfonów objętych ofertą otwiera flagowy Huawei P40 Pro, który do 30 sierpnia dostępny jest w rekomendowanej cenie 3699 zł. Z kolei Huawei Mate 30 Pro można kupić za 2299 zł, a Huawei P40 Pro+ za 5299 zł. W przypadku P40 Pro+, na kupujących czeka dodatkowa atrakcja – pierwsze 20 osób, które kupi ten smartfon w sklepie internetowym huawei.pl, otrzyma w prezencie koszulkę z podpisem Roberta Lewandowskiego. Co więcej, sklep huawei.pl rozszerzył ofertę w kategorii smartfonów o jeszcze jeden model – nova 5T – który można tam kupić do 30 sierpnia w nowej rekomendowanej cenie  1199 zł (nie dotyczy innych kanałów sprzedaży).

„Mistrzowską ofertę” dopełnia smartwatch Huawei Watch GT 2. Można go teraz kupić w nowej, atrakcyjnej cenie 799 zł, zarówno z paskiem czarnym, jak i brązowym.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: