Logitech G – nowa, kolorowa kolekcja sprzętu do gier

Firma Logitech G, marka Logitech i innowator technologii oraz sprzętu do gier, zaprezentował dzisiaj nową kolekcję sprzętu do gier, która celebruje indywidualność i radosną stronę grania. Głównym elementem nowej kolorowej kolekcji Logitech G jest bezprzewodowy, gamingowy zestaw słuchawkowy G733 LIGHTSPEED. Dostępny w czterech żywych kolorach, nowy zestaw słuchawkowy do gier G733 jest w pełni funkcjonalnym, bezprzewodowym zestawem słuchawkowym, który pasuje do Twojego stylu i sprawia, że teraz możesz wyrazić swoją indywidualność podczas grania w ulubione gry. Uzupełnieniem nowej, kolorowej kolekcji są myszy do gier G102 i G305 oraz klawiatura mechaniczna G915 TKL.

„W miarę jak gaming staje się coraz większą częścią popkultury, osobista ekspresja i styl stały się ogromną częścią tożsamości graczy”, powiedział Ujesh Desai, dyrektor generalny Logitech G. „Mając to na uwadze, postanowiliśmy zaprojektować kolekcję wysokiej klasy sprzętu do gier w żywych i wyrazistych kolorach”.

Zaczynając do akcesoriów do gier po opakowania produktów, kolory szare, białe i czarne historycznie zdominowały branżę, ale w miarę rozwoju gamingu, osobista ekspresja społeczności graczy zmienia się, a producenci muszą wziąć pod uwagę zaspokojenie bardziej zróżnicowanych potrzeb. Dzięki mediom społecznościowym, pojawieniu się treści generowanych przez użytkowników (UGC) i szybkiemu rozwojowi transmisji strumieniowej, sprzęt dla graczy i twórców zaczyna być często w centrum uwagi. Skłania to do głębszego zastanowienia się nad kolorami, których używają oraz tym, co to daje na temat ich indywidualnego stylu i osobowości.

Logitech G

Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy G733 jest dostępny w wersjach: białej, niebieskiej, liliowej i czarnej. Waży tylko 278 g, posiada nowy kolorowy, dwustronny pasek nagłowny , które utrzymuje zestaw i jest wyposażony w miękkie, dwuwarstwowe nauszniki z pianką zapamiętującą kształt, dzięki czemu jest to jeden z najwygodniejszych zestawów słuchawkowych, jakie firma Logitech G kiedykolwiek zaprojektowała. Wspólnie z headsetem G733 Logitech G zaprezentował kolekcję kolorowych pasków oraz nakładek na mikrofony, które są kompatybilne ze wszystkimi zestawami słuchawkowymi Logitech G.

„Chcieliśmy zaprojektować w pełni funkcjonalny zestaw słuchawkowy, który pozwoli ludziom pokazać swoją osobowość” – powiedziała Tiffany Beers, szefowa działu inżynierii dźwięku w firmie Logitech G. – „G733 i dostępne akcesoria na to pozwalają. Jest to niezawodny, wysokiej jakości zestaw słuchawkowy do gier, który pasuje do Twojego otoczenia i umożliwia indywidualną ekspresję bez kompromisów technologicznych”.

Od teraz gracze mogą też wybierać spośród czarnej lub białej wersji bezprzewodowej klawiatury mechanicznej Logitech G915 TKL oraz czarnej, białej, niebieskiej i liliowej wersji myszy gamingowych Logitech G102 oraz G305.

„Gracze i streamerzy szukają coraz więcej sposobów, aby wyrazić swoje własne poczucie stylu i osobowość”, powiedziała Elspeth Eastman, streamerka, gracz i aktorka głosowa. „Niezależnie od tego, czy jest to czarny, biały czy liliowy, czy też mieszanka wszystkich kolorów, chcemy wyrazić siebie, gdy gramy”.

Test Logitech do gier: G915 – klawiatura bezprzewodowa i myszka G102

Cena i dostępność

Oczekuje się, że bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Logitech G733 LIGHTSPEED będzie dostępny w sprzedaży detalicznej w sugerowanej cenie  499 zł.  Paski, które są dostępne w pięciu opcjach kolorystycznych, będą dostępne w sprzedaży detalicznej w cenie 49 zł za sztukę. Zestaw pięciu nakładek na mikrofony, będzie dostępny w sprzedaży detalicznej w cenie 49 zł za komplet. Klawiatura do gier G915 TKL jest sprzedawana w cenie detalicznej 899 zł, natomiast mysz Logitech G305 w cenie 249 zł i mysz Logitech G102 LIGHTSPEED Gaming Mouse w cenie detalicznej 119 zł. Wszystkie produkty mają być dostępne we wrześniu 2020 roku.

źródło: Logitech G

One thought on “Logitech G – nowa, kolorowa kolekcja sprzętu do gier

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: