UPC „Back to School”- korzystne oferty telewizji i internetu

Najkorzystniejsze oferty telewizji i internetu

Najnowszy dekoder 4K TV BOX  pojawił się na rynku wraz z kampanią „Back to School”, w ramach której operator proponuje atrakcyjne i elastyczne oferty dopasowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Nowe portfolio obejmuje nowe pakiety internetowe, w tym zupełnie nową prędkość do 750 Mb/s, a także podwojone pakiety danych mobilnych. UPC 4K TV BOX dostępny jest wraz z pakietem telewizyjnym MAX i internetem w technologii GigaConnect w trzech konfiguracjach: z internetem 500 Mb/s za 89,99 zł, z internetem 750 Mb/s za 99,99 zł i z prędkością 1 Gb/s za 119,99 zł. Ponadto klienci otrzymają dostęp do rozwiązania Horizon 360, czyli maksymalnej integracji dekodera z aplikacją oraz Replay TV. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na jedno z powyższych rozwiązań, mogą otrzymać dostęp do pakietu HBO przez 10 miesięcy oraz kartę SIM z pakietem danych do 45 GB lub 50% rabatu na 4 miesiące od ceny abonamentu.
UPC Polska - Back to School

Nowe pakiety internetowe

Odpowiadając na oczekiwania klientów i zwiększone w czasie pandemii zapotrzebowanie na niezawodne usługi internetowe, UPC Polska poszerza portfolio światłowodowego internetu – 300 Mbs/, 500 Mb/s i 1 Gb/s – o kolejną prędkość 750 Mb/s. Dostępne będą na elastycznych warunkach w różnych opcjach czasowych zobowiązania – 6 miesięcy (co może stanowić korzystny wybór dla studentów) lub 24 miesiące, a także bez zobowiązania. Wszyscy nowi subskrybenci usług internetowych będą mieli możliwość otrzymania karty SIM z pakietem danych do 45 GB miesięcznie lub HBO GO w pakiecie bez dodatkowych opłat.

Dwa razy większe pakiety mobilne

Również usługi mobilne pojawiają się w nowej odsłonie. Dostępne będą bez zobowiązania lub w umowie na 12 miesięcy. W ramach terminowego zobowiązania klienci otrzymają w prezencie dwukrotnie zwiększony pakiet danych oraz trzy miesiące korzystania z usługi za 0 zł. Do wyboru są trzy pakiety: SMART 10 GB (29,99 zł), COMFORT 20 GB (39,99 zł) oraz VIP 40 GB (59,99 zł). UPC Polska oferuje również bogate portfolio smartfonów, routerów oraz telewizorów, których sprzedaż odbywa się również w systemie ratalnym.
źródło: UPC

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: