UPC – nowy dekoder 4K TV BOX dla cyfrowej rozrywki

UPC Polska wprowadza do swojej oferty najbardziej innowacyjny i najmniejszy na rynku, ekologiczny UPC 4K TV BOX, przenosząc klientów w nowy wymiar cyfrowej rozrywki.

4K TV BOX

UPC 4K TV BOX to połączenie nowoczesnego wyglądu i kompaktowych wymiarów (80x80x18, waga 97 gram) z innowacyjnością. Odpowiada na zróżnicowane i najbardziej zaawansowane potrzeby klientów w zakresie telewizyjnej rozrywki. Sterowane głosem urządzenie zapewnia dostęp do telewizji na żywo, Replay TV, wideo na żądanie oraz szeregu aplikacji (np. YouTube). Oprócz obrazu 4K oferuje dźwięk przestrzenny Dolby. Pozwala strumieniowo przesyłać na ekran telewizora treści tworzone przez użytkowników na ich telefonach. Dzięki integracji z Horizon GO, treści oglądane na urządzeniach mobilnych można oglądać dalej na telewizorze, i odwrotnie. Dekoder posiada możliwość zasilania ze złącza USB przez telewizor, a łączność Wi-Fi umożliwia podłączenie do telewizora w dowolnym pomieszczeniu i tworzenie rozwiązania multiroom.

Dekoder 4K TV BOX łączy innowacyjność z dbałością o zrównoważony rozwój. Obudowa dekodera wykonana jest w 35% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu i nie wykorzystuje w swojej budowie tworzyw sztucznych jednorazowego użytku. Dodatkowo, w porównaniu z urządzeniami poprzedniej generacji, w dekoderze UPC 4K TV BOX zużycie energii zostało zmniejszone o 77% i utrzymuje się na poziomie poniżej 5W, nawet podczas oglądania treści w wysokiej rozdzielczości 4K.

W UPC Polska satysfakcja naszych klientów jest priorytetem. Dlatego stale dążymy do tego, by zapewniać im najwyższej jakości innowacyjne usługi internetowe, cyfrową rozrywkę i najbogatsze treści. Potwierdzając pozycję lidera rynku tytułem najszybszego internetu w Polsce, cieszę się, że jesteśmy pierwszym krajem w Liberty Global, który wprowadza na rynek przełomowy  UPC 4K TV BOX. Jestem przekonany, że pozwoli nam on podnieść satysfakcję i lojalność naszych klientów na jeszcze wyższy poziom, a także dotrzeć marce UPC do milionów nowych gospodarstw domowych w całym kraju.- Robert Redeleanu, CEO UPC Polska

źródło: UPC

Jeden komentarz do “UPC – nowy dekoder 4K TV BOX dla cyfrowej rozrywki

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: