Zapłać z Play za przejazdy w blinkee.city i zgarnij 15 minut jazdy gratis

Klientów Play i Red Bull MOBILE ucieszy na pewno wiadomość, że od teraz mogą skorzystać wypożyczenia skuterów lub hulajnóg w ponad 30 miastach Polski za pośrednictwem aplikacji blinkee.city. Wystarczy numer telefonu w Play i opłatę można dopisywać do rachunku za abonament.

blinkee.city

blinkee.city to aplikacja oferująca możliwość szybkiego i ekologicznego przejazdu przez zatłoczone miasto. Dzięki niej nie jest się skazanym na stanie w korkach, nie trzeba tłoczyć się w transporcie miejskim i przy okazji dba się o środowisko. Ponad 3000 elektrycznych skuterów i hulajnóg blinkee.city czeka na ulicach ponad 30 miast Polski.

Usługa „Zapłać z Play” dostępna na urządzeniach Huawei

Dla wszystkich klientów przez pierwsze klika tygodni czeka miła niespodzianka – 15 minut jazdy gratis przyznawane do pierwszego doładowania o dowolnej kwocie, zrealizowanego z wykorzystaniem metody płatności Zapłać z Play. Promocyjne minut są do wykorzystania w pierwszej kolejności, przed środkami z doładowania. Warto wspomnieć, że przy wykorzystaniu promocyjnych 15 minut nie jest pobierana tzw. opłata startowa. Klienci Play mogą korzystać też ze specjalnego doładowania o wartości 10 zł.

Aby skorzystać z okazji i płacić z Play koniecznie zaktualizujcie aplikację blinee.city do najnowszej wersji.

Szczegółowe informacje o promocji i więcej miejsc, gdzie możecie zapłacić z Play znajdziecie na dedykowanej stronie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: