Genesis Helium 100BT – mają pozwolić użytkownikom lepiej wyrazić siebie

Genesis Helium 100BT to kompaktowe głośniki stereo. Producent postawił na połączenie nowoczesnego designu i technologii. Przez ażurowe maskownice przeziera więc podświetlenie RGB, a ze sprzętem można łączyć się zarówno drogą przewodową, jak i bezprzewodową.

Genesis Helium 100BT
Genesis Helium 100BT

Genesis Helium 100BT to głośniki komputerowe, których design zrywa z tym, do czego przyzwyczaił fanów producent. Kompaktowe kolumny zostały wyposażone w podświetlenie LED. Pierścienie RGB otaczają membrany głośników i mają pozwolić użytkownikom lepiej wyrazić siebie i stworzyć unikalne stanowisko do gier. Iluminacja powinna być dobrze widoczna dzięki zastosowaniu perforowanych maskownic.

Genesis Helium 100BT

 

Widać przez nie także otwór wentylacyjny będący elementem systemu Bass Reflex. Można więc liczyć, że mimo niewielkich rozmiarów nie zabraknie tonów niskich. Sam producent obiecuje, że głośniki Genesis Helium 100BT oferują wysoką jakość dźwięku. Źródło tego ostatniego można zaś podłączyć zarówno za pomocą przewodu ze złączem mini-jack 3,5 mm, jak i za pośrednictwem interfejsu Bluetooth 5.0.

Reklamy

Recenzja Creative T100 – głośniki, które obudziły stare radio

Na jednej z frontowych ścianek projektanci wkomponowali panel sterujący. Pozwala on na włączanie i wyłączanie sprzętu, regulację głośności, zmianę trybu podświetlenia i zawiera dodatkowe wyjście słuchawkowe. A ile trzeba za to wszystko zapłacić? Otóż głośniki Genesis Helium 100BT zostały wycenione na około 149 zł. Zainteresowani znajdą je w polskich sklepach pod koniec sierpnia.

Dane techniczne:

  • moc RMS: 10 W (2 x 5 W)
  • pasmo przenoszenia: 120 Hz – 20 kHz
  • komunikacja: przewodowa (mini-jack 3,5 mm), bezprzewodowa (Bluetooth 5.0)
  • złącza: zasilanie (USB), dźwięk (mini-jack 3,5 mm)
  • wymiary: 200 x 85 x 105 mm
  • długości przewodów:
    • pomiędzy głośnikami: 150 cm
    • zasilającego: 150 cm

źródło: Genesis

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]