Philips OLED+935 z doskonałym dźwiękiem od Bowers & Wilkins

Już po raz trzeci marka Philips TV & Sound wprowadza na rynek telewizor premium zaprojektowany we współpracy z brytyjskim producentem sprzętu audio Bowers & Wilkins. Philips OLED+935 to zupełnie nowy model z absolutnie najwyższą jakością obrazu i nagłośnienia zapewniający wyjątkowe wrażenia audiowizualne. Model został wyróżniony nagrodą EISA Home Theatre 2020 i pojawi się w sprzedaży we wrześniu.

Telewizory Philips OLED+ zawsze cechowała finezja, przyciągający wzrok design oraz perfekcyjny obraz i dźwięk. Partnerów Philips TV & Sound oraz Bowers & Wilkins wyróżnia filozofia ciągłego doskonalenia każdego elementu swojego projektu, czego mogliśmy doświadczyć, oglądając wyróżnione wieloma nagrodami telewizory stworzone przez te marki. Efektem tegorocznej współpracy jest wprowadzenie na rynek nowego modelu Philips OLED+935 – telewizora z czterostronnym systemem Ambilight, który po raz kolejny przesuwa granice w zakresie jakości obrazu i dźwięku. Potwierdzeniem  jest nagroda EISA Home Theatre 2020 przyznana dla tego modelu.

Philips OLED+935
Philips OLED+935

Design, który przyciąga wzrok

Każdy telewizor premium od marki Philips cechuje się doskonałym designem, a Philips OLED+935 nie jest tu wyjątkiem. Ten wysokiej klasy model wyróżnia ultrasmukła obudowa, bezkrawędziowe ramki i wysokiej jakości metalowe wykończenie. Głośnik centralny jest pokryty w centralnej części transparentną akustycznie tkaniną firmy Kvadrat, zaś od góry posiada metalowe wykończenie micromesh, co pozwala na uzyskanie jeszcze lepszego dźwięku. Obudowa głośnika z wygiętym minimalistycznym i metalowym ramieniem służy jako podstawa urządzenia.

Czterostronna technologia Philips Ambilight zapewnia perfekcyjną jakość obrazu, który wydaje się wychodzić poza ekran. W połączeniu z bardzo cienką ramką daje to wyjątkowe doznania wizualne. Telewizor stanowi także doskonałą ozdobę każdego wnętrza. Wysokiej klasy pilot posiada eleganckie, płaskie i podświetlane klawisze, a także metalizowane wykończenie. Boki i tył pilota pokrywa pozyskiwana odpowiedzialnie skóra szkockiej marki Muirhead.

Philips OLED+935
Philips OLED+935

Krystaliczny obraz i wysokiej jakości dźwięk

Telewizory Philips OLED+ są powszechnie znane z wysokiej rozdzielczości obrazu dzięki procesorowi P5 czwartej generacji, który odpowiada za pięć głównych elementów składających się na jakość obrazu (poprawa materiału źródłowego, kolory, kontrast, płynność ruchu i ostrość obrazu).Technologia sztucznej inteligencji pozwala uzyskać obraz bardziej naturalny i realistyczny niż na jakimkolwiek innym telewizorze.

Sprawdzamy oświetlenie Philips Hue, czyli inteligentne żarówki pod kontrolą

Przy wsparciu sztucznej inteligencji Philips OLED+935 generuje ostry jak brzytwa obraz, zaś perfekcyjny dźwięk powstaje dzięki współpracy z Bowers & Wilkins. Model ten to pierwszy telewizor marki Philips wyposażony zarówno w specjalne głośniki Dolby Atmos Elevation, jak i unikalny układ Bowers & Wilkins Tweeter-on-Top, które poszerzają scenę, budują wrażenie głębi dźwięku w filmach, grach i transmisjach sportowych.

Telewizor Philips OLED+935 jest dostępny od września w rozmiarach 55” (9999 zł) i 65” (13 999 zł). Mniejszy model o przekątnej ekranu 48” pojawi się w sprzedaży w czwartym kwartale tego roku.

źródło: TP Vision

Jeden komentarz do “Philips OLED+935 z doskonałym dźwiękiem od Bowers & Wilkins

  • 27 września 2020 o 22:43
    Bezpośredni odnośnik

    Dla mnie Philips od zawsze cechował się dużą jakością i dobrym wykonaniem swojego sprzętu. Mam 2 telewizory Philipsa i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: