IFA 2020: Philips Hue – odkryj nieskończone możliwości inteligentnego oświetlenia

Odkryj nieskończone możliwości inteligentnego oświetlenia w Twoim domu, dzięki nowej taśmie LED Philips Hue Play, większym żarówkom LED Filament i wielu innym

Philips Hue

Firma Signify (poprzednio Philips Lighting), światowy lider branży oświetleniowej, nieustannie ożywia Twój dom dzięki najnowszym produktom Philips Hue. Poczuj dreszczyk kina we własnym salonie dzięki taśmie LED Philips Hue Play, połącz piękny design z inteligentną technologią dzięki naszej rozszerzonej kolekcji Filament i limitowanej edycji Philips Hue Iris, stwórz indywidualny
i niepowtarzalny nastrój w całym domu, stosując odświeżone i nowe źródła światła oraz oprawy Philips Hue. Nowe produkty Philips Hue zapewnią w każdym pomieszczeniu w Twoim domu odpowiednie światło dostosowane do Twoich potrzeb i Twojego rytmu życia.

Rozświetl wieczór filmowy dzięki taśmie LED Philips Hue Play

Taśma LED Philips Hue Play z kolorowym gradientem to pierwsza oferowana przez Signify taśma LED z indywidualnie programowalnymi diodami, która przeniesie Twoje multimedialne wrażenia na wyższy poziom. Zamiast jednego koloru taśma LED generuje oświetlenie w wielu kolorach równocześnie i idealnie je ze sobą łączy. Taśma LED Philips Hue Play została stworzona z myślą o mocowaniu jej z tyłu 55-calowego lub większego telewizora, by naśladowała kolory obrazu wyświetlanego na ekranie, płynnie łącząc ze sobą sceny, oferując multimedialną rozrywkę nieporównywalną z niczym innym, niezależnie od tego, czy oglądasz film, grasz w gry, czy słuchasz muzyki.

Philips Hue Iris: nowa wersja klasycznego wzornictwa

Kultowy model Philips Hue Iris został odświeżony i zaprezentowany ponownie w nowej odsłonie
z bogatą jak nigdy dotąd gamą kolorów, możliwością przyciemnienia do wyjątkowo niskiego poziomu, stopniowym zwiększaniem jasności (aż do 570 lumenów) białego światła, przewodem owiniętym tkaniną i funkcją Bluetooth. Poza standardowymi wersjami (czarną i białą) model Philips Hue Iris będzie także dostępny w Polsce w czterech nowych wersjach, w limitowanych kolorach: złotym, różowym, srebrnym i miedzianym. Model Philips Hue Iris to coś więcej niż źródło światła, to piękny przedmiot dekoracyjny i inteligentna lampa w jednym.

 Nowe, większe Philips Hue LED Filament

W kolekcji Philips Hue Filament pojawiły się dwa nowe modele o większych rozmiarach: White Filament G125, większy LED o kształcie kuli, oraz White Filament ST72, większy model w kształcie lampy Edisona. Po zeszłorocznym debiucie kolekcji inteligentnych źródeł światła Filament pojawiło się duże zainteresowanie nowymi kształtami i rozmiarami. Dzięki rozszerzeniu serii Filament, użytkownik uzyska większą różnorodność w zakresie łączności, sterowania i estetyki ich inteligentnego oświetlenia Philips Hue w stylu retro.

 Idealne światło do jadalni: Philips Hue Ensis w kolorze czarnym

Po sukcesie, jaki odniosła lampa Philips Hue Ensis w kolorze białym, Signify wprowadza Philips Hue White and color ambiance, wiszącą lampę Ensis w kolorze czarnym. Ensis to idealne oświetlenie stołu w jadalni, zapewnia możliwość emitowania światła zarówno w górę, jak i w dół, dzięki dwóm zintegrowanym taśmom LED, zapewniającym możliwość tworzenia nastrojowej atmosfery podczas romantycznej kolacji dla dwojga lub dzięki funkcjonalnemu oświetleniu, które stworzy idealne warunki do pracy w domu.

 Więcej nowych źródeł światła

Poznaj najmniejszy LED w naszej ofercie, Philips Hue White Luster E14, który umożliwia korzystanie z nawet najmniejszych opraw oświetleniowych i lamp. Ten lustrzany mini-LED oferuje funkcję ściemniania w wersji bezprzewodowej, sterowanie przez Bluetooth w jednym pomieszczeniu oraz możliwość połączenia z istniejącą konfiguracją sterowaną z użyciem mostka Hue. Ponadto, klasyczna świeczka LED Philips Hue została rozbudowana o funkcję Bluetooth zarówno dla tworzenia nastroju z użyciem światła białego, jak i kolorowego. Funkcjonalność ta pozwala łatwo rozpocząć korzystanie ze świateł LED poprzez stworzenie doskonałego nastroju w pomieszczeniu.

Dostępność 

 • Taśma LED Philips Hue Play z kolorowym gradientem (od 6 października)
  • 55 cali (pasuje do telewizorów o przekątnej ekranu od 55 do 60 cali) – 690 PLN
  • 65 cali (pasuje do telewizorów o przekątnej ekranu od 65 do 70 cali) – 735 PLN
  • 75 cali (pasuje do telewizorów o przekątnej ekranu od 75 do 85 cali) – 785 PLN
 • LED Philips Hue Filament White G125 & ST72 (od 29 września) – G125 185 PLN, ST72 165 PLN
 • Lampa Philips Hue Iris – edycja standardowa (od 6 października) – 460 PLN
 • Lampa Philips Hue Iris – edycja limitowana (od 6 października) – 555 PLN
 • Lampa wisząca Philips Hue Ensis White and color ambiance w kolorze czarnym (od 20 października) – 1840 PLN
 • LED Philips Hue Luster E14 (od 29 września) – 95 PLN (1 w opakowaniu) / 135 PLN (2 w opakowaniu)
 • Świeczka LED Philips Hue White ambiance z funkcją Bluetooth (od 7 września) – 135 PLN (1 w opakowaniu) / 205 PLN (2 w opakowaniu)
 • Świeczka LED Philips Hue White and color ambiance z funkcją Bluetooth (od 7 września) – 275 PLN (1 w opakowaniu) / 460 PLN (2 w opakowaniu)

Więcej informacji, szczegóły i specyfikacje produktów można znaleźć na stronie philips-hue.com/pl-pl.

źródło: Signify

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: