Taśma LED Philips Hue Play – poczuj kinowe emocje we własnym salonie

Wszystko, czego potrzebujesz podczas filmowego wieczoru, to popcorn, lody i nowa taśma LED Philips Hue Play 

  • Przeżyj prawdziwe, kinowe emocje we własnym salonie dzięki taśmie LED Philips Hue Play z kolorowym gradientem, która odtwarza kolory wyświetlane na ekranie bez względu na to, czy oglądasz filmy, grasz w gry lub słuchasz muzyki.
  • Stwórz scenę świetlną, która zachwyci cię bez reszty, dzięki możliwości wygenerowania niemal nieograniczonej liczby kolorów.
  • Taśma LED Philips Hue Play z kolorowym gradientem jest dostępna w trzech rozmiarach i została zaprojektowana specjalnie do telewizorów, na których można ją łatwo zamontować.

Taśma LED Philips Hue Play

Firma Signify (poprzednio Philips Lighting), lider branży oświetleniowej, wchodzi na wyższy poziom rozrywki dzięki wprowadzeniu nowego produktu – taśmy LED Philips Hue Play. Pierwsza taśma LED z indywidualnie programowalnymi diodami w ofercie Signify pozwala na łatwy montaż z tyłu 55-calowego lub większego telewizora, naśladując kolory obrazu wyświetlanego na ekranie, płynnie łącząc ze sobą sceny, oferując multimedialną rozrywkę nieporównywalną z niczym innym.

Stale poszukujemy nowych sposobów, aby dzięki Philips Hue wejść na nowy poziom rozrywki wykorzystującej inteligentne oświetlenie. Nasza nowa taśma LED Philips Hue Play generuje wiele kolorów jednocześnie i płynnie łączy je ze sobą, dając magiczny efekt wizualny wokół telewizora. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom naprawdę wciągające doznania w ich własnych domach. – powiedział Jasper Vervoort, dyrektor działu Philips Hue w firmie Signify.

Odkryj gwiazdę scen świetlnych

Każdy szczegół nowej taśmy LED Philips Hue Play został zaprojektowany tak, by zapewnić optymalny efekt, rzuca ona światło pod kątem 45 stopni i charakteryzuje się idealnym przejściem tonalnym kolorów między poszczególnymi punktami świetlnymi. Jest to możliwe dzięki serii indywidualnie programowalnych diod LED, z których każda może generować białe światło, a także ponad 16 milionów kolorów. Taśma LED naśladuje dowolne treści wyświetlane na ekranie bez względu na to, co właśnie oglądasz, w co grasz lub czego słuchasz i wykorzystuje kolory z całego ekranu. Generowane przez nią barwy płynnie łączą się ze sobą w naturalny sposób wzdłuż taśmy, która wyświetla je na ścianie za telewizorem, dając jedyny w swoim rodzaju efekt. Taśmę LED można w łatwy sposób zamontować z tyłu zawieszonego na ścianie lub wolnostojącego telewizora dzięki specjalnie zaprojektowanym uchwytom, co gwarantuje najlepsze doznania świetlne.

Philips Hue Play HDMI Sync Box – łap za popcorn i odkryj na nowy poziom domowej rozrywki

Spersonalizuj swoje wrażenia

Taśma LED Philips Hue Play idealnie współpracuje z dowolną kolorową lampą Hue, oferując maksymalną elastyczność pozwalającą stworzyć spersonalizowaną strefę domowej rozrywki. Użytkownicy mogą w łatwy sposób dostosować to, w jaki sposób światła reagują na treści wyświetlane na ekranie telewizora dzięki aplikacji mobilnej Hue Sync. Można między innymi sterować szybkością czy intensywnością efektów świetlnych, a także regulować jasność pomieszczenia. W celu użycia taśmy LED Philips Hue Play niezbędna jest aplikacja na komputer Philips Hue Sync lub urządzenie do synchronizacji Philips Hue Play HDMI Sync Box sparowane z aplikacją mobilną oraz mostek Hue (sprzedawany osobno).

Wprowadzenie na rynek taśmy LED Philips Hue Play jest częścią inicjatywy Philips Hue zmierzającej do poszerzenia oferty urządzeń do rozrywki, która rozpoczęła się premierą urządzenia do synchronizacji Philips Hue Play HDMI Sync Box na targach IFA 2019. W połączeniu z urządzeniem do synchronizacji i dodatkowymi lampami Philips Hue, taśma LED Philips Hue Play przenosi efekt sceny oświetleniowej na zupełnie nowy poziom.

Taśma LED Philips Hue Play będzie dostępna od Polsce od 6 października. Więcej informacji można znaleźć na stronie philips-hue.com/pl-pl.

Taśma LED Philips Hue Play jest dostępna w trzech rozmiarach:

  • 55 cali (pasuje do telewizorów o przekątnej ekranu od 55 do 60 cali) – 690 PLN
  • 65 cali (pasuje do telewizorów o przekątnej ekranu od 65 do 70 cali) – 735 PLN
  • 75 cali (pasuje do telewizorów o przekątnej ekranu od 75 do 85 cali) – 785 PLN

Taśma LED Philips Hue Play jest wyposażona w zasilacz i akcesoria do montowania na telewizorze, co ułatwia instalację.

Więcej informacji, szczegóły i specyfikacje produktów można znaleźć na stronie philips-hue.com/pl-pl.

 

One thought on “Taśma LED Philips Hue Play – poczuj kinowe emocje we własnym salonie

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: