Garmin Pay i Fitbit Pay – portfel w zegarku w Grupie BPS

Garmin Pay i Fitbit Pay dostępne w Bankach Spółdzielczych Grupy BPS oraz w Banku BPS

 Portfel w zegarku szybki, bezpieczny i wygodny sposób płacenia bez konieczności posiadania przy sobie karty czy telefonu

Garmin Pay i Fitbit Pay

 

Wszystkie Banki Spółdzielcze z Grupy BPS i Bank BPS udostępniły dziś swoim klientom Garmin Pay oraz Fitbit Pay. Obie usługi umożliwiają dokonywanie płatności mobilnych za pomocą dedykowanych zegarków typu smartwatch czy opasek typu fitness wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe. Wystarczy dodać swoją kartę Visa lub Mastercard do wirtualnego portfela Garmin Pay albo Fitbit Pay, by móc korzystać z wszelkich jej funkcji wprost z nadgarstka – bez konieczności fizycznego posiadania zarówno karty, telefonu jak i połączenia z Internetem.

Myślę, że nowe płatności mobilne, które wdrożyliśmy w Bankach Spółdzielczych z Grupy BPS i w Banku BPS, docenią najbardziej aktywni klienci, dla których noszenie karty płatniczej czy telefonu bywa problematyczne mówi Artur Adamczyk, Prezes Zarządu Banku BPS S.A.

Sportowe zegarki i opaski fitness zyskują na popularności, bo ruch, zwłaszcza na świeżym powietrzu, to już nie tylko kwestia mody, ale przede wszystkim zdrowia i dobrego samopoczucia. Dlatego naszym klientom udostępniliśmy płatności, dzięki którym będą mogli dokonać zakupu niezależnie od okoliczności. Przypomnę, że od dwóch lat w Grupie BPS dostępna jest usługa Google Pay, a w ostatnich tygodniach wdrożyliśmy także Apple Pay i BLIK.

7 rozwiązań, które chronią cię, gdy płacisz zbliżeniowo

Żeby użyć płatności mobilnych Garmin Pay lub Fitbit Pay, trzeba mieć odpowiedni zegarek lub opaskę sportową z technologią NFC (lista modeli dostępna na stronie producentów). Należy też pobrać na telefon odpowiednią aplikację (Garmin Connect Mobile lub Fitbit). Są one dostępne zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iOS.

Po instalacji, za pomocą Bluetooth, należy zsynchronizować telefony z urządzeniami dedykowanymi do wirtualnego portfela i dodać karty płatnicze. Dzięki temu, wszędzie tam, gdzie użytkownik wybierze się ze swoim zegarkiem lub opaską na ręce – na treningu, spacerze, czy w podróży – swój portfel będzie mieć zawsze przy sobie.

źródło: Grupa BPS

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: