IFA 2020: laptop HONOR MagicBook Pro i tablet HONOR Pad 6

Marka HONOR ogłosiła dzisiaj, przy okazji wydarzenia 2020 IFA Technology nowy laptop HONOR MagicBook Pro o wysokich parametrach technicznych. Ponadto wprowadziła do sprzedaży tablet HONOR Pad 6 i trzy produkty z serii HONOR Choice

HONOR MagicBook Pro
HONOR MagicBook Pro

Dzięki laptopowi HONOR MagicBook Pro z fabrycznie zainstalowanym systemem Windows 10 specjaliści z branży kreatywnej mogą zwiększyć zarówno swoją produktywność, jak i kreatywność. Komputer wyposażony jest w najnowocześniejszy procesor AMD Ryzen 5 4600H ze zintegrowaną kartą graficzną Radeon™ Graphics oraz 6 rdzeniami i 12 wątkami, co sprawia, że działa płynnie nawet podczas wykonywania złożonych zadań. Z kolei utral-szybki dysk PCIe NVMe SSD o pojemności 512 GB i 16-gigabajtowa pamięć ram DDR4 pracująca w trybie dual channel zapewniają zawrotną prędkość odczytu i przesyłania danych.[1]

IFA 2020: HONOR smart life – smartwatch outdoorowy Watch GS Pro

Co więcej, laptop dysponuje zachwycającym 16,1-calowym ekranem FullView z pełną paletą barw sRGB, dzięki czemu doskonale nadaje się do oglądania zdjęć i filmów oraz przeglądania stron internetowych, jak również do korzystania ze specjalistycznych aplikacji o większych wymaganiach w zakresie precyzyjnej obróbki graficznej. Wymiary konstrukcji 369 mm x 234 mm x 16,9 mm sprawiają, że urządzenie jest lekkie i kompaktowe, doskonale sprawdzając się we współczesnych realiach pracy elastycznej, zapewniając zarówno rozrywkę w postaci gier czy filmów, jak i możliwość pracy mobilnej.

Marka HONOR ogłosiła również nawiązanie współpracy z firmą Red Bull w charakterze oficjalnego partnera Red Bull Basement 2020 w zakresie urządzeń mobilnych i komputerów stacjonarnych. Laptop HONOR MagicBook Pro ma wspierać studentów uczelni wyższych w tworzeniu innowacji i wywieraniu pozytywnego wpływu na przyszłość świata.

Laptop HONOR MagicBook Pro (16+512GB) z procesorem AMD Ryzen 5 4600H będzie można kupić na HONOR MagicBook Pro w Niemczech od 7 września, HONOR MagicBook Pro w Wielkiej Brytanii, HONOR MagicBook Pro we Francji od 8 września po cenie katalogowej 899,9 euro.

Odświeżona wersja HONOR MagicBook 14 i 15 zaprojektowana została do codziennego użytkowania zarówno w celach zawodowych, jak i rozrywkowych, zapewniając sprawniejszą pracę dzięki procesorom Ryzen 5 4500U, z minimalistyczną konstrukcją i ekranem FullView, a wszystko to w kompaktowej i lekkiej obudowie. Najświeższe dodatki do serii laptopów HONOR MagicBook odzwierciedlają ciągłe dążenie marki do osiągania jak najwyższych poziomów jakości i wykonania produktów z myślą o użytkownikach na całym świecie.

Laptop HONOR MagicBook 14 (8+512GB) z procesorem AMD Ryzen 5 4500U będzie można kupić na HONOR MagicBook 14 w Wielkiej Brytanii, HONOR MagicBook 14 we Francji oraz HONOR MagicBook 14 w Niemczech od 21 września po cenie katalogowej 749,9 euro.
Laptop HONOR MagicBook 15 (8+512GB) z procesorem AMD Ryzen 5 4500U będzie można kupić na HONOR MagicBook 15 w Wielkiej Brytanii, HONOR MagicBook 15 we Francji oraz HONOR MagicBook 15 w Niemczech od 21 września po cenie katalogowej 749,9 euro.

HONOR Pad 6
HONOR Pad 6

Ponadto marka HONOR wprowadziła do sprzedaży tablet HONOR Pad 6 i trzy produkty z serii HONOR Choice, w tym pistolet do masażu oklepującego Percussion Massage Gun EVO, elektryczną szczoteczkę do zębów Sonic Electric P1001 z główką marki usmile, a także antybakteryjny odkurzacz bezprzewodowy, które tworzą kompleksową ofertę produktów smart life dla młodzieży na całym świecie. HONOR Pad 6, wyposażony w wyświetlacz Full HD o wielkości 10,1″ oraz parę symetrycznych głośników 1620 o wysokiej amplitudzie, zapewnia użytkownikom prawdziwie pochłaniające doświadczenia audiowizualne. HONOR Pad 6, który waży zaledwie 460 g, ma smukłą obudowę i grubość zaledwie 7,55 mm, wyposażony w ulepszoną łączność za pośrednictwem Wi-Fi i LTE, jest idealnym codziennym towarzyszem podróży, dojazdów do pracy lub szkoły albo odpoczynku domowego.

Wprowadzenie na rynek nowego produktu HONOR zyskało uznanie w postaci nagrody za innowacje technologiczne w produktach IFA 2020 (IFA-PTIA). Odznaczenie IFA-PTIA, wspólnie prezentowane przez International Data Group (IDG) i AHK (German Industry & Commerce Ltd.), przy wsparciu IFA, CE China i szczytu CE Summit, nagradza wybitne produkty o pionierskim znaczeniu dla rozwoju branży elektroniki użytkowej. HONOR Watch GS Pro i HONOR MagicBook Pro otrzymały odpowiednio Outdoor Innovation Wearable Gold Award (złote odznaczenie dla innowacyjnych produktów outdoorowych do noszenia) i High-Performance Innovative Laptop Gold Award (złote odznaczenie dla innowacyjnych laptopów o wysokich osiągach).

W firmie HONOR staramy się dostarczać niezrównane produkty o bezkonkurencyjnej wartości dla użytkowników na całym świecie i cieszymy się z ich reakcji, która przeszła nasze oczekiwania. Router HONOR 3 został rekomendowany przez Tech Advisor jako jeden z najlepszych routerów budżetowych, podczas gdy PC HONOR osiągnął wzrost liczby zamówień o 287,9% między pierwszym a drugim kwartałem 2020 roku. W segmencie urządzeń do noszenia HONOR osiągnął w I półroczu 2020 roku wzrost zamówień o 235% w skali rok do roku. W miarę jak młodzi ludzie na całym świecie dostosowują się do nowego sposobu życia, pracy i zabawy, HONOR stawia sobie za cel dostarczanie innowacyjnych technologii i inspirujących produktów, aby upodmiotowić młodzież na świecie, zachęcając ją do mądrzejszego życia ze Smart Life ” – powiedział George Zhao, prezes HONOR Global.

 

źródło: HONOR

***
[1] Pojemność dysku i dostępność pamięci RAM może się różnić w zależności od kraju.

 

HONOR
HONOR

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: