IFA 2020: realme 15 mln telefonów rocznie i Top 5 marek w Europie do 2021 roku

IFA 2020: realme chce znaleźć się w Top 5 marek w Europie do 2021 roku, dążąc do sprzedaży 15 milionów telefonów rocznie

  •  realme debiutuje na międzynarodowych targach elektroniki IFA Berlin 2020
  • Firma dzieli się ze światem swoją strategią marketingową i ambitnymi planami na dalszy rozwój
  • Ogłasza również premierę nowej serii realme 7 i zapowiada jej wejście na europejski rynek

realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, debiutuje dziś na targach IFA. Konferencja marki jest pierwszą w historii targów w Berlinie. Po dwóch latach niesamowitego wzrostu realme dzieli się ze światem ambitnymi planami na przyszłość i strategią marketingową w Europie.

Ponieważ Europa jest dla firmy kluczowym rynkiem strategicznym, realme niedawno ogłosiło Madhava Shetha nowym wiceprezesem i CEO Europie (dalej będzie też zarządzał indyjskim oddziałem), aby kontynuować szybki rozwój na Starym Kontynencie.

Sheth stwierdził: „To dla mnie wielkie wyzwanie i nowy początek, aby być odpowiedzialnym zarówno za rynek europejski, jak i indyjski. Jesteśmy zdeterminowani, aby w 2021 roku znaleźć się w pierwszej piątce w Europie z ponad 15 milionami sprzedanych telefonów”.

Top 5

Aby osiągnąć ten ambitny cel, firma jest zaangażowana w tworzenie strategii ‘One Europe’ („Jedna Europa”). W ramach nowej strategii realme chce wprowadzić swoje flagowe produkty na ośmiu kluczowych rynkach jednocześnie – w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Polsce, Czechach, Hiszpanii, Francji, Grecji i we Włoszech. realme ogłosiło również, że Niemcy staną się nową europejską siedzibą firmy i zapowiedziało utworzenie w 100% lokalnych zespołów sprzedaży i marketingu na wszystkich kluczowych państwach.

Najważniejszym motorem wzrostu będzie nadal rozwój naszych smartfonów. Wszechstronne produkty realme oferują najlepsze specyfikacje w każdym segmencie cenowym, od poziomu podstawowego po modele flagowe –  dodał Maddhav Sheth. realme planuje dostosować swoje produkty do warunków europejskich,  zawsze podążając ścieżką „Design, Hi-tech, Quality”.

Test Realme X50 Pro – świetny flagowiec 5G za przyzwoitą cenę

Ponadto, aby pokazać zaangażowanie marki w jakość branżową, realme zostało pierwszą marką smartfonów, która przeszła weryfikację niezawodności certyfikatu TÜV Rheinland przy nadchodzącej serii realme 7.

Rozwój 5G będzie również jednym z kluczowych filarów europejskiej strategii marki. Europa jest jednym z najważniejszych rynków 5G na świecie, a realme ma niezwykle silną pozycję pioniera 5G i chce uczynić tę sieć bardziej przystępną cenowo dla wszystkich użytkowników. Z tego powodu pod koniec tego roku firma będzie poświęcać się popularyzacji technologii 5G, wprowadzając swoje produkty w bardziej przystępnych cenach poniżej 300 euro.

realme potwierdza również wprowadzenie nowych realme 7 i realme 7 Pro w Indiach. Model 7 Pro ma stać się najszybciej ładującym się telefonem w Europie, z systemem SuperDart Charge o mocy aż 65 W – zdolnym do pełnego naładowania dużej baterii 4500 mAh w zaledwie 34 minuty. realme 7 to idealny model gamingowy z procesorem Helio G95. Seria 7 niedługo dotrze do Europy.

Po ogromnym sukcesie w Azji, firma nie tylko ogłosiła, że ​​Europa staje się kluczowym rynkiem strategicznym, ale także potwierdziła, że ​​marka oficjalnie wkracza do Ameryki Łacińskiej, aby nadal oferować najlepsze technologie na całym świecie.

Test realme realme Buds Air Neo: całkowicie bezprzewodowe, absolutnie bezproblemowe

Przełomowa wydajność i wyznaczające trendy produkty AioT potwierdzają, że realme kładzie również  nacisk na tworzenie wysokiej jakości smartfonów i gadżetów, wyznaczając trendy dla młodych w bardziej przystępnej cenie. Dzięki strategii „Smartfon + AIoT” firma realme wprowadziła w ciągu 2 lat pełny zestaw produktów obejmujących każdy segment cenowy, od podstawowego do flagowego.

Aby dostarczać wyznaczające trendy inteligentne produkty poprawiające życie, realme koncentruje się na strategii produktowej „1 + 4 + N”, polegającej na wprowadzeniu ponad 50 produktów AIoT w 2020 r. oraz 100 w 2021 r. Cyfra 1, czyli najważniejszy element strategii, oznacza smartfon jako rdzeń ekosystemu sprzętu realme do łączenia, zarządzania i kontrolowania wszystkich produktów za pomocą aplikacji realme Link. Cyfra 4 oznacza inteligentne koncentratory: Smart TV, inteligentny głośnik, inteligentny zegarek i inteligentne słuchawki. „N” oznacza zaangażowanie firmy realme w dostarczanie niezliczonych  nowych produktów AIoT i urządzeń peryferyjnych.

W ten sposób firma chce sprawić, aby AIoT stało się częścią naszego życia w łatwiejszy i tańszy sposób. Co więcej, w czwartym kwartale 2020 r. realme planuje wprowadzić na rynek jeszcze bardziej niesamowite produkty, aby ulepszyć swój inteligentny ekosystem AIoT, w tym pierwszy 55-calowy telewizor z szeroką gamą kolorów, kolejne słuchawki bezprzewodowe i słuchawki TWS ANC, które spopularyzują technologię ANC (aktywna redukcja szumów).

realme jest zaangażowane w dostarczanie produktów wysokiej jakości, wykraczających poza oczekiwania związane z szybkim rozwojem i wiodącymi trendami w branży. Jako popularyzator nowoczesnych rozwiązań, producent jako jeden z pierwszych wprowadził na rynek ładowanie UltraDart 125 W i poczwórny aparat z rozdzielczością 64MP, a także tryb Starry Mode na smartfonie. Co więcej, realme jest liderem 5G na wielu rynkach i pierwszym producentem, który wprowadził flagowy model 5G ze Snapdragonem 865 w Indiach i Tajlandii. Ponadto studio projektowe realme będzie współpracować z czołowymi światowymi projektantami i artystami, takimi jak Naoto Fukasawa i José Levy.

realme to młoda i nieustraszona marka, która działa w zgodzie ze sloganem „Dare to Leap” i nigdy nie spoczywa na laurach w kwestii projektowania smartfonów. Dzięki swoim wysiłkom firma osiągnęła niezwykłe wyniki w ciągu zaledwie 2 lat i przez cztery kolejne kwartały została najszybciej rozwijającą się marką smartfonów na świecie. Obecnie realme ma ponad 45 milionów użytkowników, weszło na 61 rynków na całym świecie i znalazło się w TOP 4 w Australii, TOP 5 w Singapurze, TOP 4 w Indiach i TOP 4 w SEA. Realizując zobowiązanie do dostarczania produktów premium ponad oczekiwania, realme planuje osiągnąć ponad 100 milionów sprzedanych egzemplarzy rocznie i utrzymać mocną pozycję marki głównego nurtu.

źródło: realme

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: