IFA 2020: Hoover H-ABITAT – ekosystem dbający o czyste i zdrowe otoczenie w naszym domu

Firma Hoover zaprezentowała na targach IFA pierwszy komunikujący się ze sobą zestaw urządzeń H-ABITAT, który połączony za pośrednictwem aplikacji hOn działa automatycznie w celu zapewnienia czystego i zdrowego domowego środowiska .

W skład zestawu wchodzi H-SCANNER – czujnik jakości powietrza, H-PURIFIER 700 – oczyszczacz powietrza oraz odkurzacz automatyczny H-GO 700 EXTRA. Hoover to niezawodna marka z ponad 100- letnią historią oraz bogatą tradycją w dziedzinie opracowywania i dostarczania rozwiązań AGD dla domu.

Hoover H-ABITAT
Hoover H-ABITAT

Zanieczyszczenia, alergie, zagrożenie sanitarne, troska o zdrowie nasze i planety w tym szczególnym momencie spowodowały, że poszukujemy rozwiązań zapewniających nam zdrowe i czyste środowisko, zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów marka Hoover przygotowała innowacyjny zestaw produktów H-ABITAT, które się ze sobą komunikują.

H-ABITAT opiera się na trzech inteligentnych urządzeniach, które współdziałają ze sobą, gromadząc wewnętrzne i zewnętrzne dane dotyczące powietrza. Czujnik jakości powietrza H-SCANNER, oczyszczacz powietrza H-PURIFIER 700 oraz odkurzacz automatyczny H-GO 700 EXTRA są zarządzane za pośrednictwem aplikacji hOn.

Recenzja Deerma DEM-TB900 – 2w1 – zamiatarka + mop natryskowy

Czujnik jakości powietrza H-SCANNER dokładne monitoruje powietrze w domu i wykrywa pojawienie się kurzu. Na bieżąco komunikuje się z pozostałymi urządzeniami i aktualizuje dane, aby automatycznie aktywować alerty w przypadku podwyższonego poziomu kurzu, pyłków czy alergenów.

Hoover SJ4000 – odkurzacz samochodowy, by samochód był zawsze czysty

Po zidentyfikowaniu potencjalnych zagrożeń, H-PURIFIER 700 uruchamia proces oczyszczania powietrza zapewniając czyste i zdrowe otoczenie w domu. W razie potrzeby H-GO 700 EXTRA automatycznie rozpoczyna odkurzanie, gwarantując perfekcyjnie czyste mieszkanie.

Hoover H-ABITAT to godne zaufania, wydajne rozwiązanie typu „trzy w jednym”, które dba o zdrowie i dobre samopoczucie rodziny

źródło: Candy Group

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: