HAMA KC-600 – klawiatura którą możesz umyć w wodzie

Możliwość mycia pod wodą, wygoda, regulacja nachylenia i wygrawerowane laserowo nadruki na klawiszach – takie są główne zalety tej nowości w asortymencie HAMA.  

HAMA KC-600
HAMA KC-600

Chyba każdemu zdarza się pić różne napoje i jeść nad klawiaturą, chociażby w pracy. Często kończy się to rozlaniem na nią kawy, herbaty czy soku albo zabrudzenie okruszkami i innymi resztkami posiłku. Zostają też przecież na niej niewidoczne płatki naskórka. W efekcie bywa, że przedmuchiwanie i czyszczenie nic nie daje, przyciski się zacinają, a klawiatura jest do wyrzucenia.

Test Power pack Hama „Premium Alu” – potężny zapas energii zawsze pod ręką

Ale nie z najnowszym modelem KC-600 od firmy HAMA. Dzięki zgodności ze standardem IPX7 jest ona wodoodporna i spokojnie wytrzyma nawet krótkotrwałe zanurzenie w wodzie. To znaczy, że można ją myć gąbką pod bieżącą wodą. Warto dodać, że surowe wymogi tek klasyfikacji wodoodporności musi spełniać też sprzęt używany do pływania i snorkelingu.

Na tym filmiku widać wyraźnie, jak łatwo ją wyczyścić:

Dlatego przewodowa (długość kabla to 180 cm) i pełnowymiarowa klawiatura KC-600 idealnie nadaje się na biurko, przy którym spędzamy długie godziny przy obowiązkach służbowych, a potem relaksując się po pracy. Dodatkowo może pochwalić się klawiszami z odpornymi na ścieranie laserowo wygrawerowanymi nadrukami, możliwością przypisania klawiszom Fn różnych funkcji multimedialnych i regulacją kąta nachylenia. To ostatnie zapewnia odpowiednią ergonomię pracy, dlatego możemy zapomnieć o bolących nadgarstkach.

Co więcej, urządzenie zwraca uwagę gustowną, czarną kolorystyką.

Sugerowana cena detaliczna klawiatury wynosi 39,99 euro.

źródło: HAMA

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: