Smartfony realme serii 6 w atrakcyjnych cenach

  • Najpopularniejsza linia telefonów realme (seria 6) w czasowej promocji w największych sieciach sprzedaży
  • realme 6 (4+64GB) w cenie 799 zł (regularna cena 999 zł)
  • realme 6s (4+64GB) w cenie 749 zł (regularna cena 899 zł)

realme 6

realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, wraz z partnerami przygotowała specjalną promocję na dwa modele smartfonów popularnej i lubianej wśród użytkowników serii 6. Nowa oferta rusza 9 września i będzie trwać do 22 września, obejmując największe sieci sprzedaży w Polsce.

Smartfony realme serii 6 to najchętniej wybierana linia spośród wszystkich dostępnych na polskim rynku modeli marki. Ze względu na świetną specyfikację, do niedawna dostępną tylko we flagowcach (płynny ekran z odświeżaniem 90Hz, szybkie ładowanie o mocy aż 30W pozwalające na naładowanie baterii w mniej, niż godzinę) realme 6 zbierają pozytywne recenzje zarówno w mediach branżowych, jak i wśród samych użytkowników.

Test realme 6s – w tym segmencie trudno o konkurencję

Aby przyciągnąć kolejnych użytkowników, realme wraz z partnerami przygotowało ofertę na modele realme 6 oraz realme 6s (w specyfikacji 4+64GB):

  • realme 6 (4+64GB) w cenie 799 zł (regularna cena 999 zł)
  • realme 6s (4+64GB) w cenie 749 zł (regularna cena 899 zł)

 Promocja rusza 9. września i będzie trwać do 22. września.

 Test Realme 6 – smartfon dla młodych, wymagających użytkowników

Obydwa modele będą do kupienia w promocyjnej cenie w największych sieciach sprzedaży  oraz w oficjalnych sklepie realme: X-kom, RTV EURO AGD, Media Expert, Neonet, Komputronik oraz sklep-realme.pl

źródło: realme

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: