Bose QC Earbuds i Sport Earbuds – idealne dopasowanie i jakość dźwięku

Słuchawki, które zrewolucjonizowały branżę teraz debiutują we w pełni bezprzewodowej odsłonie. Dzisiaj marka Bose przedstawia słuchawki douszne Bose QuietComfort Earbuds oraz ich wersję sportową – całkowicie przeprojektowaną, aby generować niesamowity dźwięk przy bardziej kompaktowych rozmiarach i zapewniać stabilność na najwyższym poziomie – bez dyskomfortu, ucisku i zauszników.

Bose Sport Earbuds
Bose Sport Earbuds

Nowe QC Earbuds to kolejny krok w udoskonaleniu sprzętu i oprogramowania, który zarazem stanowi kontynuację 20-letniej tradycji słuchawek QC. Każda ze słuchawek mierzy nieco ponad 2,5 cm długości i waży 8,5 g. Mimo to zachowują cechy ich poprzedników z rodziny QuietComfort, przekształcając nawet najtrudniejsze warunki w oazy spokoju – wyciszając hałas ciężarówek, autobusów i klaksonów w godzinach szczytu lub maskując rozpraszające uwagę odgłosy dobiegające z sąsiedniego pokoju, biura lub mieszkania obok.

Słuchawki douszne Sport Earbuds zostały zaprojektowane od podstaw, aby być najlepszym towarzyszem ćwiczeń. Zapewniają wyższą jakość dźwięku niż ich poprzednik, mimo o połowę mniejszych rozmiarów. Wszystko w nich jest zoptymalizowane pod kątem wydajności, komfortu, dopasowania, łatwości sterowania oraz trwałości i niezawodności, niezależnie od tego, czy trenujesz w domu, na siłowni czy na świeżym powietrzu.

Słuchawki QC Earbuds będą dostępne za 1 199 PLN, a wersja sportowa za 899 PLN. Regularna sprzedaż rozpocznie się 5 października, ale można je zamawiać w przedsprzedaży już dzisiaj.

Bose QuietComfort Earbuds
Bose QuietComfort Earbuds

„Spędziliśmy dużo czasu, upewniając się, że nasze nowe słuchawki QuietComfort są najbardziej efektywnymi słuchawkami dousznymi z redukcją szumów, jakie kiedykolwiek stworzono” – powiedział Mehul Trivedi, category director, Bose wearable audio. „Ale brzmią też niesamowicie i są przyjemne w noszeniu. To bezkonkurencyjna kombinacja, która czyni je literalnie QuietComfort.

QC Earbuds to technologiczny majstersztyk. Aby fizycznie blokować niepożądane dźwięki, zastosowano nowe końcówki StayHear ™ Max, które zapewniają miękkie i komfortowe, ale dokładane uszczelnienie. Resztą zajmują się same słuchawki – korzystają z wielu mikrofonów do wykrywania, mierzenia i wysyłania szumu do układu elektronicznego wyposażonego w zupełnie nowy algorytm. Wraz z maleńkimi przetwornikami, system reaguje precyzyjnym, równym i przeciwstawnym sygnałem w czasie krótszym niż ułamek milisekundy. Są to rezultaty, które zarezerwowane są jedynie dla Bose. W jednej chwili brzęczenie pobliskich młynków do kawy przechodzi w szept, a ryk silników praktycznie znika.

Sport Earbuds
Sport Earbuds

Regulowana kontrola hałasu – regulacja głośności na wyciągnięcie ręki
Słuchawki douszne QC oferują 11 poziomów kontroli hałasu, dzięki czemu możesz zdecydować, ile świata do siebie dopuszczasz. Łatwo jest ustawić preferencje i zmienić je w dowolnym momencie – od pełnej „przezroczystości”, dzięki której jesteś świadomy otoczenia, po pełną redukcję szumów, która pozwala całkowicie się wyciszyć lub usłyszeć każdy najdrobniejszy szczegół prowadzonej rozmowy.

Test Creative Aurvana SE – zanurzysz się w dźwiękach Super X-FI

Stworzone do muzyki, filmów, podcastów i rozmów telefonicznych
W celach rozrywkowych słuchawki QC naprawdę nie mają sobie równych, a różnica jest zauważalna już przy pierwszym użyciu. Podczas słuchania muzyki nie emitują irytujących „podbić” w wybranych częstotliwościach, ale wiernie reprodukują oryginalne nagrania. W przeciwieństwie do tradycyjnych słuchawek dousznych bas w Twoich ulubionych utworach nie zniknie ani nie zniekształci się – zamiast tego będzie bogaty i mocny niezależnie od poziomu głośności. W przypadku filmów, wideo, wiadomości i podcastów mowa i dialogi będą naturalne, bez elektronicznego „syczenia”. A jeśli chodzi o rozmowy telefoniczne, słuchawki douszne QC oddzielą Twój głos od otaczających Cię osób i podmuchów wiatru, dzięki czemu to, co powiesz, będzie bardziej zrozumiałe po drugiej stronie.

Bose QuietComfort Earbuds
Bose QuietComfort Earbuds

Żywotność baterii i kolorystyka
Nowe słuchawki douszne QuietComfort zapewniają łącznie 18 godzin słuchania – 6 godzin po pełnym naładowaniu i dodatkowe 12 godzin w etui ładującym. Mają matowe wykończenie z metalicznymi i błyszczącymi akcentami oraz są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych:

  • Triple Black i Soapstone.

ZUPEŁNIE NOWE BOSE SPORT EARBUDS

Słuchawki douszne Sport Earbuds zostały zaprojektowane specjalnie, dla zapewnienia lepszej motywacji, koncentracji i bardziej efektywnego treningu. Każda słuchawka zawiera całkowicie nowy system akustyczny wykorzystujący wysokowydajny przetwornik, opatentowany projekt portu i zoptymalizowany pod względem głośności korektor, zapewniający niesamowitą wydajność. Ale to dopiero początek tego, co czyni je wyjątkowymi.

Niezależnie od Twoich ruchów, one zawsze pozostają na miejscu Nowe Sport Earbuds to nie tylko produkt ze sportem w nazwie – te słuchawki są do niego wprost stworzone. Każdy komponent jest idealnie spasowany, aby rozwiązać najczęstsze problemy tej kategorii. Oznacza to, że nowe Earbuds przyczepione się do końcówek StayHear Max – i to w zasadzie tyle. Połączone, „blokują” się w miejscu, umożliwiając wykonywanie szerokiego wachlarza ćwiczeń bez obaw o ucisk czy drgania słuchawek. Od sesji HIIT i najtrudniejszych peletonów po biegi długodystansowe i intensywne sesje jogi, Bose Sport Earbuds zawsze pozostają na miejscu. Odbywa się to bez kompromisów – takich jak niewygodne elementy, które trzeba wsunąć głęboko w uszy lub owinąć wokół małżowiny dodatkowe części.

Test Huawei Sound X – efektowna mała kolumna

Żywotność baterii i warianty kolorystyczne
Nowe sportowe słuchawki douszne od Bose oferują do 5 godzin pracy na baterii oraz etui ładujące, które zapewnia do 10 godzin dodatkowego czasu odtwarzania. Występują w wariantach Triple Black, Baltic Blue i Glacier White.

  • QC EARBUDS i SPORT EARBUDS – kompatybilność, łączność i sterowanie

Nowe słuchawki douszne Bose QuietComfort i ich sportowa wersja są zgodne z urządzeniami z systemem iOS i Android oraz VPA. Korzystają z Bluetooth 5.1, precyzyjnie umieszczonych anten i nowej metody przesyłania danych, aby zmniejszyć liczbę przerw. Oba modele zostały zbudowane z myślą o trwałości i mają stopień ochrony IPX4 – są odporne na pot i wodę. Każdy z nich wyposażono w proste, dotykowe elementy sterujące dla najczęściej używanych poleceń, takich jak odtwarzanie i wstrzymywanie, odbieranie i kończenie połączeń oraz dostęp do osobistego asystenta. Do obu modeli dołączone są zapasowe, miękkie silikonowe końcówki StayHear ™ Max w trzech rozmiarach. Aby uzyskać dodatkowe funkcje i aktualizacje oprogramowania, słuchawki Bose QC Earbuds i Sport Earbuds współpracują z bezpłatną aplikacją Bose Music.

źródło: Bose

One thought on “Bose QC Earbuds i Sport Earbuds – idealne dopasowanie i jakość dźwięku

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: